reklama

Witaminy przed zajściem w ciąże

D

Deleted member 181275

Gość
Ja brałam kwas foliowy ale nie udawało się nam przez 7 miesięcy i zaczęłam brać olej z wiesiołka i w następnym miesiącu okazało się że jestem w ciąży więc myślę że pomaga :)
Ooo, ale też słyszałam o tym oleju i nie wiedziałam czy pomaga czy nie, wszystkiego trzeba spróbować! :) Ale z granicami rozsądku ;*

reklama

natka100

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Po pierwsze kwas foliowy jest najważniejszy . 3 miesiace przed zajsciem trzeba zaczac brac każdy ginekolog ci to powie. Zdrowe odżywianie nie ma z tym nic wspolnego oczywiscie tez jest wazne ale kwas i tak trzeba brac bez wzgledu czy bierzesz jakies wspomagacze.

Adell1994

Rozwiązania
1
Chciałam jeszcze zapytać, wiem, że pytanie dość intymne, alw co ile dni najlepiej się starać? Jak na razie to staramy się co 2-3 dni. Myślałam też nad testem owulacyjnym. Żeby wykonać. Byłam u ginekologa w zeszłym miesiącu i nie ma przeciwwskazań do starania :) Tsh wynosik ok 2. Wiem, że najlepiej jakby było poniżej 2 ale nie jest krytycznie.
Moim zdaniem tak często jak masz ochotę :) u nas też to było średnio co 2,3 dni ale jeśli masz ochotę częściej lub rzadziej to uważam że nie można się zmuszać ;)

Frezja_1

Rozwiązania
2
Kwas foliowy to podstawa i trzeba go brac niezależnie od diety.

D

Deleted member 181275

Gość
Kwas foliowy to podstawa i trzeba go brac niezależnie od diety.
To wiem kochana, że kwas foliowy :* Jutro zaopatrze się w witaminki. Ogólnie to od jakiegoś czasu przyjmuje witamine D, magnez. Czytałam, że też można właśnie

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
To wiem kochana, że kwas foliowy :* Jutro zaopatrze się w witaminki. Ogólnie to od jakiegoś czasu przyjmuje witamine D, magnez. Czytałam, że też można właśnie
odpowiedni kwas foliowy, jod, cynk, wit B6... sporo tego, a jeszcze trzeba mieć energię na rzeczową pracę nad ciążą ;)

najlepiej brać od razu kompleks, bo nie tylko kwas foliowy się przydaje, ale też dha, witamina d3, której dużo osob ma niedobory a jest bardzo wazna dla rozwoju kościu dziecka, dobrze sobie te wszystkie braki uzupełnić, mama dha premium, ma bardzo dobry skład i też w porcjach takich które są zalecane przez polskie towarzytwo ginekologiczne
a ile % dziennej dawki wit. d3 powinien zawierać dobry suplement?

babeczki3

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kwas foliowy jest trudno dostarczyć w odpowiedniej ilości z samej diety, dlatego ważna jest suplementacja. ja mam problem z tym zeby zjadac tyle pozywienia, żeby dostarczyć mi tej dziennej wymaganej dawki. W mama dha premiun sa wszystkie najważniejsze składniki. Ja brałam tylko te witaminki i przed ciażą i w ciąży i nawet jak karmiłam synka piersią :)

reklama
Rozwiązania
0
To jest przecież aż 1000% tego co potrzeba ! Na pewno tyle?!
myślisz, że coś pokręciłam? Emmm nie wiem szczerze mówiąc, będę musiała zapytać jeszcze raz przy najbliższej wizycie - na szczęście idę pod koniec tygodnia to dam znać :p
Kwas foliowy jest trudno dostarczyć w odpowiedniej ilości z samej diety, dlatego ważna jest suplementacja. ja mam problem z tym zeby zjadac tyle pozywienia, żeby dostarczyć mi tej dziennej wymaganej dawki. W mama dha premiun sa wszystkie najważniejsze składniki. Ja brałam tylko te witaminki i przed ciażą i w ciąży i nawet jak karmiłam synka piersią :)
bez odpowiednich suplementów z tego co zdążyłam się dowiedzieć to nie jesteś w stanie dostarczyć ich odpowiedniej ilości w ciąży. No chyba, że jesz kilogram liści szpinaku dziennie :p Tylko uwaga bo to szczawian a one nie są tak zdrowe ;)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019