reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy przed zajściem w ciąże

Zaczęłam brać mama DHA jak tylko zaczęliśmy się starać. To ważne, żeby w momencie zajścia w ciążę nie było już żadnych niedoborów. Te witaminy są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, czułam się dobrze, bo wiedziałam, że zapewniałam dziecku odpowiedni poziom witamin.
 
reklama
Dobrze przyjmowac Ovarin, mnie pomógł. Pomaga on wyregulowac gospodarkę hormonalną i dzięki temu łatwiej zajść w ciąże
 
Dobre rezultaty może dać suplementacja karnozyną.

Karnozyna może wspierać zdrowy układ immunologiczny poprzez regulację reakcji immunologicznych i ochronę komórek immunologicznych przed uszkodzeniami.
Więcej informacji o karnozynie znajdziecie na tej stronie:
karnozyna.com
Opisane są tutaj dokładnie wszystkie zalety jej stosowania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry