reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta położnej

U mnie tez pojawila sie szybko:tak:ale jak szybko przyszla tak szybko poszla:-Dnic konkretnego sie nie dowiedzialam procz tego co juz wiedzialam:-Dno ale podpowiedziala mi ze moge smialo ubrac moja corke w samo body i wyjsc z nia na dwór-oczywiscie bylo cieplo a ja sie balam zeby jej nie przewialo:tak:
 
reklama
U mnie tez pojawila sie szybko:tak:ale jak szybko przyszla tak szybko poszla:-Dnic konkretnego sie nie dowiedzialam procz tego co juz wiedzialam:-Dno ale podpowiedziala mi ze moge smialo ubrac moja corke w samo body i wyjsc z nia na dwór-oczywiscie bylo cieplo a ja sie balam zeby jej nie przewialo:tak:
a ten...
to sie dzwoni po położna ze swojej przychodni czy jak?
bo ja sie przemeldowałam i teoretycznie powinnam podlegac pod inną przychodnie ale w swojej starej mam świetnego lekarza rodzinnego więc nie chce sie przenosic..
to mogę i położną stamtąd mieć?
może sie do niej przejde ;D tak bedzie najlepiej ;p
 
Ja się zastanawiam, bo my wynajmujemy małe lokum, czy wpływ ma jakiś to, że malec nie ma narazie swojego pokoju, że będzie z Nami w sypialni ?

Spokojnie, u nas tez łóżeczko na poczatku stało w naszej sypialni. Połozna jest od tego żeby sprawdzić, czy dziecko ma swój kącik, czy jest miejsce do spania, przewijania i kąpania. Czy są kosmetyki pielegnacyjne, czy w domu jest czysto, czy dziecko nie jest zaniedbane, czy potrafi ssać pierś. Nie ma znaczenia metrarz mieszkania;-)

Mi np też dużo podpowiedziała na temat diety bo Antek skazę białkową miał i podała mi kilka przepisów:tak:
 
a ten...
to sie dzwoni po położna ze swojej przychodni czy jak?
bo ja sie przemeldowałam i teoretycznie powinnam podlegac pod inną przychodnie ale w swojej starej mam świetnego lekarza rodzinnego więc nie chce sie przenosic..
to mogę i położną stamtąd mieć?
może sie do niej przejde ;D tak bedzie najlepiej ;p

One dostają dane ze szpitala w którym rodzisz. Po porodzie będą pielegniarki zbierać dane na temat rodziny i wyslą to do Twojej przychodni.
Mnie nikt nie powiadamiał kiedy położna przyjdzie, przy drugiej wizycie powiedziala, że była kilka razy ale nikogo nie zastała. Więc jej powiedziałam, ze to pora spaceru więc w tych godzinach nas w domu nie ma.
 
to taka niespodziewajka .. ;D
durna baba zamiast się umówić.. ja se pojde do przychodni pogadac z tą 'moją'..
 
aha, no ale jesli ja jestem w innej przychodn i moj B w innej to bede miała tą z mojej przychodni?
bo ona fajna babeczka jest ;p

Powinna przyjśc położna z Twojej przychodni. Ale o to popytaj w szpitalu po porodzie:tak: czy możesz dziecko zapisać dziecko do przychodni Ojca.
Nie martwcie się o te położne;-) to jest ich zadanie żeby Was odwiedzić.
 
aniola jak zglosisz w szpitalu ze chodzisz do innej przychodni niz miejsce zamieszkania to podesla ci ta babke z twojej wiec nie moartw sie na zapas ... a ak btw to gdzie ty nalezalas do ktorej pzychodni ??
 
reklama
Do góry