reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u ginekologa-endokrynologa. Co to może oznaczać?

reklama
Pewnie masz policystyczne jajniki , po 90 dniach trudno żeby endo było cienkie ,i wiadome jest że okres będzie obfity i bolesny, bo to się wszytko musi zluszczyc , a jeśli masz problem z tarczyca to dostaniesz leki i już,
 
Tzn ja myślę tak. Nie nakręcaj się, bo to, że lekarz cię dobrze traktuje, nie oznacza jeszcze, że jesteś nie wiadomo jak chora. Na prawdę zdarzają się jeszcze ludzcy lekarze nie nastawieni tylko na kasę. A tą jeszcze u niego zostawisz, skoro szykuje się leczenie.

A czy zwykłe badania TSH już miałaś? Bo to są podstawowe badania z krwi na tarczycę. Anty-tpo i anty-tg to dodatkowe.

Czy lekarz powiedział, które schorzenie podejrzewa?

Nawet przy chorobach tarczycy można przy odpowiednim leczeniu zajść w ciążę, jeśli o to ci chodzi.
 
Mówiła coś o hashimoto ze względu na to, ze w mojej rodzinie występują choroby autoimmunologiczne co prawda inne, ale występują, no mówiła, ze z tym endometrium jest coś nie tak, ale nie sprecyzowała no i w sumie to powiedziała, ze przy tej tarczycy nie może zupełnie wykluczyć tego PCOS, ale jej się nie wydaje, żeby to było to, ale musi mnie zbadać jeszcze raz i zobaczyć ogólnie czy jeszcze w jajnikach czegoś dodatkowo nie ma
No badania anty-tpo i anty-tg to są właśnie na Hashimoto, gdy już się wykluczy zwykłe niedoczynność i nadczynność tarczycy
 
Chyba tak źle nastawiona jestem, bo jak w lutym byłam u innego lekarza właśnie z tymi cyklami to powiedział mi, ze jak nie mam tak długo okresu to tylko się cieszyć, a nie do niego przychodzić zrobił mi jedno usg bez żadnych badań powiedział, ze mam policystyczne jajniki i nie mam w ogóle owulacji rzucił we mnie książeczka o tym wziął pieniądze i powiedział, żebym przyszła jak będę chciała mieć dzieci
Dziewczyny nie płaćcie za takie usługi tylko wyjdzie z awanturą, tak aby wszyscy czekający w kolejce wiedzieli, co się tam wyprawia. Jak połowa pacjentów się zwinie, to śpiewka panu doktorowi się zmieni.
 
reklama
Do góry