reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza!

mój mały wiercipięta (dalej synek bez dwóch zdań) waży już 1161 g, ale rośnie proporcjonalnie cały :szok: termin porodu przez to cofnięty o kolejne 9 dni :szok: główkę ma w dół :-D

mam dużo więcej leżeć i liczyć twardnienia brzucha, do 13 na dobę mogą wystąpić...

szyjka twarda zamknięta i nie skrócona :tak:

co do wyników na miesiąc odstawić wszelkiego rodzaju słodycze i powtórzyć badanie glukozy na czczo i zobaczymy...

zdjęcia bardzo niewyraźne (więc nie wrzucę), ale wszystkie przepływy ma ok i się na nas jednym otwartym oczkiem popatrzył :-)

od początku ciąży przytyłam 9 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mychunia - super wieści. No i duży ten Franio. U nas na tym samym eatpeie o 110g mniej było.
Co do jedzonka to wystarczy drobna moyfikacja i wyniki bedą ja ta lala :-D
 
Do góry