reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Asica gratuluje corci :) kawal babki z niej juz. A ja mialam wizyte na 17 i mnie ominelam mam za tydz . Do tej pory jestem zla i wscieklaaa :(
 
reklama
dziękuję dziewczyny, i jak gratuluję dobrych wieści pozostałym mamuśką:-D faktycznie dużo dziewczynek będzie :-D trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty :-*
 
Po dzisiejszej wizycie wszystko dobrze :-) córcia wazy 935 g, serduszko pięknie bije 143/m, moja szyjka twarda 28 mm, cisnienie ksiazkowe 120/80 , na wadze + 2 kg od ostatniej wizyty - łącznie 7 :-/ mam brać zurawit bo mam leukocyty w moczu no i w sumie tyle :-)
 
reklama
dzisiaj nikt nie miał wizyty?
To trzymam kciuki za jutro :-D i mam do was pytanie, jak są ułożone wasze Skarby? Czy, gdy maleństwo jest skierowane główką do dołu to dobrze?
 
Ostatnia edycja:
Do góry