reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Ogólnie to mieliśmy bardzo dużo szczęścia, bo łożysko się odklejało, a nie było tego widać na usg. Dzień później cc, a nie mielibyśmy szans. Lekarze powiedzieli, że ktoś nad Nami czuwał:) Teraz niech czuwa ten ktoś nad Marcelkiem, żeby szybko wrócił do domu:)
 
reklama
Paulina zdrowia i szybkiego powrotu do sprawności.
Z tym lozyskiem wlasnie tak jest najczęściej i masz anioła stróża nad sobą.
 
paulinka
Ciesze sie ze wszystko sie skonczylo dobrze I maluszek tez dojdzie do siebie szybko :) trzymamy kciuki, dochodz do siebie I daj nam znac jak synus sobie radzi...

Nastraszylyscie mnie z tym lozyskiem...ja myslalam ze sa jakies tego objawy :(
 
reklama
Paulinko jeszcze raz gratuluje i trzymam kciuki za Marcelka, żeby szybciutko wyszedł zdrowiutki ze szpitala. Mam do ciebie jeszcze wielką prośbę, napisz mi jak będziesz miała czas jakie są zwyczaje na porodówce na Kamieńskiego, tzn. co ze sobą wziąć dla dziecka, czy trzeba swoje ubranka czy tylko na wyjście i ewentualnie jakie kosmetyki. Z góry dziękuję :)
 
Do góry