reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Ja z nuba miałam dziewczynkę, jeszcze w 15 tgc była dziewczynka a w 16 już chłopak :p
 
reklama
A to słyszałam o tym aim, że z dziewczynek chłopcy potrafią się zrobić. Ciekawi mnie zmiana w drugą stronę bo o tym niby mniej słyszę, ale u mnie możliwe , że właśnie tak się stało [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to słyszałam o tym aim, że z dziewczynek chłopcy potrafią się zrobić. Ciekawi mnie zmiana w drugą stronę bo o tym niby mniej słyszę, ale u mnie możliwe , że właśnie tak się stało [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie z opowieści zaskakująco często i w tę stronę, choć wydawało mi się to mniej oczywiste, a jednak się dość często zdarza :)
 
Aim rozumiem ze 15 tc nie bylo jajek? Bo w 15 tc juz nie ma nuba.Nuba okresla sie do max konca 13 tc.Pozniej juz sa narzady plciowe.
Z tym ze z dziewczynka mozna sie pomylic bo na poczatku wszystkie nuby sa dziewczece - plaskie dopiero pozniej ok 13 tc chlopiece unosza sie do gory, choc niektorzy chlopcy juz w 12 tc maja nuba do gory.

Monti jak juz nub stoi to raczej nie opada ja nie spotkalam.sie z tym, zdarzaja sie tak zwane " tricky nub" to zalezy wlasnie od zdjecia, pod zlym katem, albo dziecko zaslonilo sie noga.

Teoria nub w 13 tc jest skuteczna w 90%. Do 13 tc 80% .Nawet wspomniana mamaginekolog o tym pisala.

010igov35ye70zfx.png
 
Ostatnia edycja:
No właśnie też na mamaginekolog o tym czytałam, ale chciałam się z naszym doświadczonym gronem skonsultować [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim rozumiem ze 15 tc nie bylo jajek? Bo w 15 tc juz nie ma nuba.Nuba okresla sie do max konca 13 tc.Pozniej juz sa narzady plciowe.
Z tym ze z dziewczynka mozna sie pomylic bo na poczatku wszystkie nuby sa dziewczece - plaskie dopiero pozniej ok 13 tc chlopiece unosza sie do gory, choc niektorzy chlopcy juz w 12 tc maja nuba do gory.
Może napisałam zbyt skrótowo. 12+4 miałam prenatalne i był nub na dziewczynkę. 15+2 USG nie było nic, były widoczne (?) wargi sromowe. 16+3 USG był już chłopiec, widoczne narządy. Teraz chyba jaśniej napisałam ;)
 
Aim rozumiem byc moze te wargi to jajka byly:p

Mi w 15 tc ginka nie okreslila.plci bo powiedziala ze na tym etapie to dziewczynka moze byc np opuchnieta zreszta lechtaczka moze przypominac peniska.Najpewniej.wlasnie po 18 tc.
U mnie w 13 tc lekarz na 90% okreslil dziewczynke na polowkowym sie potwierdzilo bylo widac dokladnie narzady plciowe.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Mi już szczerze to mi obojętne :p najpierw chciałam bardzo wiedzieć a teraz to już mi lata zupełnie :p dowiem się to się dowiem, nie to nie, będzie zmiana to ok, nie to też ok, wcześniej bardziej mnie to interesowało jaka płeć a teraz jest to dla mnie kompletnie nieistotne
 
Do góry