reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Ja mam jeszcze pytanko: mianowicie co oznacza skrót "3/0/0" ? mam to wpisywane na każdej wizycie i zawsze zapomnę spytać :D

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
reklama
Nie przejmuj, nie przejmuj.... a potem urodzę sobie teścia... [emoji23]

Nie no tak powaznie mowiac to przejmuje sie teoche tymi torbielami. Niby mzazwyczaj sie wchłaniają i nie sa groźne itd. Ale no normalne tez nie sa, umówmy sie. Wiec boje sie, zeby nie wpłynęło to na rozwój maluszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej hej hej

Ola W niestety nic nie wiem na ten temat :*

Aim - masz może jeszcze jakieś dane dotyczące odczytu wyników krzywej cukrowej? Z wiarygodnego źródła :D
 
A czy któraś z Was miała syt, ze na polowkowym dziecko ma torbiele splotu naczyniowkowrgo?
Babka powiedziała, zeby sie nie martwić, bo najprawdopodobniej sie wchłoną, ale wydają mi się dosc duże


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ola nie stresuj się tym, moja córeczka miała poszerzenie splotów naczyniowych (torbiele) i lekarz, który robił mi USG polowkowe (jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie) opisal i wytłumaczył ze to "wariant normy" (jeżeli reszta parametrów jest w normie), że powinny się wchłonąć. Urodzilam zdrowa córeczkę.
Teraz mój gin też na ostatnim badaniu powiedzial, że widzi torbiel (4mm) i że pewnie będzie na USg polowkowym "takie znalezisko" (tak to określił). USG polowkowe mam w przyszłym tyg.
Olaw jakiej wielkości a te torbiele?
Ps. Ja oczywiście też martwię się czy to jakiegoś wpływu na rozwój nie ma. Córeczka miała bardzo duże problemy z mowa, dlatego teraz zapewne wypytam ginekologa czy to może mieć wpływ na mowę (w zależności od umiejscowienia?).
Mogę jeszcze dodać że na USg 3 trzymestru nie były już widoczne.
 
Ostatnia edycja:
Morela nie jestem pewna czy to nie chodzi o szyjkę. Chyba na czerwcowkach było pytanie o to. Ale jak mowie, nie jestem bawet pewna w 50%.
 
reklama
Morela nie jestem pewna czy to nie chodzi o szyjkę. Chyba na czerwcowkach było pytanie o to. Ale jak mowie, nie jestem bawet pewna w 50%.
Dzięki. Przeszukałam internet i też piszą, że to długość szyjki. Norma jest 3cm-5cm więc mieszczę się w normie :)

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Do góry