reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Ola nie stresuj się tym, moja córeczka miała poszerzenie splotów naczyniowych (torbiele) i lekarz, który robił mi USG polowkowe (jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie) opisal i wytłumaczył ze to "wariant normy" (jeżeli reszta parametrów jest w normie), że powinny się wchłonąć. Urodzilam zdrowa córeczkę.
Teraz mój gin też na ostatnim badaniu powiedzial, że widzi torbiel (4mm) i że pewnie będzie na USg polowkowym "takie znalezisko" (tak to określił). USG polowkowe mam w przyszłym tyg.
Olaw jakiej wielkości a te torbiele?
Ps. Ja oczywiście też martwię się czy to jakiegoś wpływu na rozwój nie ma. Córeczka miała bardzo duże problemy z mowa, dlatego teraz zapewne wypytam ginekologa czy to może mieć wpływ na mowę (w zależności od umiejscowienia?).
Mogę jeszcze dodać że na USg 3 trzymestru nie były już widoczne.

003881551bacac49a977e5737564bbd5.jpg

O takie są.

Ja sie mojej pytałam, to ona niby powiedziała, ze to raczej nie ma zwiazku. Ale moim zdaniem to nie jest wykluczone. Wiec jak zapytasz to daj proszę znac!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry