reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

reklama
Miki 210g szczęścia
1487264914-aaaaaa.jpeg
1487264924-aaaaaa.jpeg
1487264929-aaaaaa.jpeg


f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Byłam na polowkowym. Wszystko ok :)
Pani określiła mi syna jako "ciezki przypadek", bo np ledwo dojechała do jego twarzy i chciała mi pokazać, to on ją sobie zasłonił [emoji23] i tak prawie cały czas ;D

Jedyne co mnie martwi, to ze na tych zdjęciach ma duży i szeroki nos... moj teść ma taki... bardzo bym nie chciała, zeby taki miał...
Jaka jest szansa, ze to tylko tak na zdjeciu wyglada? [emoji23]
912a2ea402c142ca8a865a1999bf268b.jpg
3eb5370275283d7c75626890b5620b19.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na polowkowym. Wszystko ok :)
Pani określiła mi syna jako "ciezki przypadek", bo np ledwo dojechała do jego twarzy i chciała mi pokazać, to on ją sobie zasłonił [emoji23] i tak prawie cały czas ;D

Jedyne co mnie martwi, to ze na tych zdjęciach ma duży i szeroki nos... moj teść ma taki... bardzo bym nie chciała, zeby taki miał...
Jaka jest szansa, ze to tylko tak na zdjeciu wyglada? [emoji23]
912a2ea402c142ca8a865a1999bf268b.jpg
3eb5370275283d7c75626890b5620b19.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieci cały czas się zmieniają..i nawet jak urodzi się z niskiem dziadka niekoniecznie musi go później mieć..Całą swoją poprzednią ciążę mówiłam żeby mój syn niemial noska po tatusia bo niema zaurodziwego do tego duży..syn urodził się z identycznym nosem..jeszcze miałam gdzieś nagrane jak dzwonie do mamy i mówię że urodził się z jego nosem..po dosłownie dwuch dobach po nosku ani śladu po dziś dzień..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy któraś z Was miała syt, ze na polowkowym dziecko ma torbiele splotu naczyniowkowrgo?
Babka powiedziała, zeby sie nie martwić, bo najprawdopodobniej sie wchłoną, ale wydają mi się dosc duże


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry