reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

8 tydzień i 4 dzień :)

kiepskie zdjęcia na usg widać było rączki i nóżki :D
 

Załączniki

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Swięta racja Nutria jak byłam w pierwszej ciąży to mój M tak był przej ety że rozstępy mu się porobiły!!!!!!!!!!!
 
zazdroszczę wam tych zdjątek.. ja byłam w piątek u takiej durnej ginekolog, że byłam u niej 5 min...byle jak najszybciej wszystkch obsłużyć i wziąę jak najwięcej kasy.... zrobiła mi niby usg... ale nic nie pokazała, nie mówiąc już o zdjęciu.. powiedziała tylko.. no nie da się ukryć jest Pani w ciąży... coś tam wspomniała o upławach, ja myslałam ze to normalne podczas ciąży że się zmienia wydzielina no to ona ta moja odpowiedź juz nic nie wspomniała na ten temat, tylko powiedziała, że mam brac witaminy... oczywiście kasę za wizytę wzięła :crazy: Jutro dzwonei się zapisać do innego lekarza, podobno dobry, mam nadzieję, że w końcu zobaczę moja fasolkę :)
 
Ja byłam wczoraj u lekarza, który krótko mówiąc miał niezbyt pochlebne opinie na forach. Podobno mały kontakt z pacjentką itd. Facet od razu przypadł mi do gustu. Bardzo konkretny, nie owija nic w bawełne. Także nie wierzcie do końca w to, co czytacie.Chyba z 10 min leżałam i patrzyłam na usg, jak bije serduszko Maleństwa :-). Niesamowite uczucie. Zadawałam mu mnóstwo pytań. Odpowiadał krótko i rzeczowo. Niedługo wstawie zdjęcie :tak: trzymajcie się.
 
halsowa_panna to suuper, gratuluję :-) Ja już się nie moge doczekac jak zobacze mojego malego skarbka..:tak:
 
A ja dziś byłam na usg i wszystko jest super:)))) Pan Doktor powiedział że dzieciak śliczny i mu się podoba;) widać był jak macha rączkami i nóżkami choć ma jeszcze takie malutkie:) Fajnie wiedziec że wszystko jest w porządku.
 
Witam Paździrnikowe Mamusie :-)

pokazuje Wam moje Maleństwo Kochane, zdjęcie zrobione wczoraj.
Dziecinka ma 41mm, 11tc (prawie) rozwija się bez zastrzeżeń.
Machała Małymi rączkami i fikała nóżkami. Niezapomniane przeżycie:-)
 

Załączniki

  • 11tc.jpg
    11tc.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 142
reklama
Karolinusia, śliczne zdjęcia!
Ja jutro kończę 11 tydzień i mój maluszek juz też pewnie ma ze 4 cm, jeju!

A zdjęcie USG mam dokładnie z 9 tygodnia, wtedy były 2 cm :)
słaba jakość bo zrobiłam zdjęcie komórką... To kułeczko koło główki to zanikające ciałko żółte.
 

Załączniki

  • 20090306.jpg
    20090306.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 90
Do góry