reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

dziuba127 no faktycznie ładnie córcia ułożyła się do badania:tak:

Mononoke super zdjęcia, gratuluję córeczki.

A ja jutro mam połówkowe(idziemy razem z M:-)) i mam nadzieję, że potwierdzi się chłopczyk:tak:
 
reklama
Gratulacje dziewczynki, śliczne dzieciaczki.

Ja idę za tydzień. Akurat minie 20 tydzień. Mojemu S tak się spodobało na ostatnim USG ze mną, że specjalnie idzie w sobotę do pracy aby móc wziąść sobie w przyszły piątek wolne i iść ze mną, bo inaczej to będzie musiał iść do pracy na 17:30. A widzę, że mu to nie na rękę.

Poradźcie co i w jakich ilościach zjeść czy wypić przed badaniem aby maluszek był ruchliwy, bo ten mój szkrab to ostatnio przy piątkowym badaniu juz o 17:00 zrobił sobie weekend, założył rączkę za główkę i tylko raz pomachał rodzicom. No i przez całe badanie sobie leniuchował. A chcąc się dowiedzieć jaka płeć to musiałby chociaż troszkę poszaleć. Wiem, że macie jakieś sposoby.
 
dziuba, mononoke piekne te wasze maluchy i tak dokladnie buzke widac, ehhh mam nadzieje ze ja za dwa tygodnie tez takie pokazowe zdjecia bede miala :-)
 
dziuba no żesz ale ta twoja malutka bezwstydna tak sie pokazac w calej okazałości:-D.Oby z wiekiem to jej mineło hahaha.To tak żarcikiem napisalam ;-)
 
Agusia moje maleństwo np jest aktywne jak się mama naje słodyczy - przeważnie to działa chociaż też nie zawsze. Ale czytałam też gdzieś kiedyś że można w ten sposób "uaktywnić" dziecko, po około pół godzinie do godziny od zjedzenia ta energia dociera do dziecka i wtedy może się stać bardziej ruchliwe :-)
 
Dziuba, Mononoke gratuluję ślicznych panienek :-)
Ja też już po połówkowym i siusiak Elli nie wyrósł, a co za tym idzie już raczej nie wyrośnie :-p Może następnym razem synek się uda ;-)
Według usg wszystko jest idealnie :-) Mała wcale nie taka mała, ale mam nadzieję, że usg się myli, bo nie jest jeszcze skończony 22 tydzień, a ona waży podobno 978 gram :happy: Mam nadzieję, że to błąd w pomiarach, a jak nie błąd to, że przystopuje troszkę.
Mam też w końcu w rękach wyniki tego mojego testu potrójnego, ale nic z niego nie kumam, poza tym, że to ryzyko jest 1:150, reszta cyferek to dla mnie czarna magia :baffled: Kij z tym, co ma być to będzie :tak:
Natusia trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :-)
 
Agusia - jak szłam na usg do kliniki - przysłali mi smsa z informacją, że 20 minut przed badaniem mam zjeść batonika i napić się coli (słodkie, gazowane picie).
No i sprawdziło się :-)
 
To w takim razie nawcinam się słodyczy przed wizytą, dopełnie colą lub innym słodkim napojem. Najwyżej na wadze pokaże kg więcej. Dzięki :)
 
reklama
Do góry