reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Asiu - wszystko będzie ok. Poleż, poodpoczywaj i będzie dobrze. Ja przy moim średniaczku miałam takie rewelacje - a później doczekać się nie mogłam i urodził się po terminie.
Mambusia - witaj serdecznie, słodkie zdjęcia słodkiego maluszka :tak:
Miki - ja miałam normalnie przez brzuch - i to usg w 12 tygodniu - też przez brzuch
 
reklama
Asiu leż teraz ile możesz i dbaj o siebie, na pewno będzie wszystko dobrze:-)
Mambusia witam i gratuluję ślicznego maluszka:-)

Ja jak narazie to miałam tylko usg dopochwowe...ciekawe jakie mi zrobi na połówkowym
 
Z tej euforii zapomniałam zapytać o wymiary,
bo obwód główki HC 160 mm - wskazuje na 19 tydzień i 1 dzień
a FL - długość kości udowej 19 tyg. i 2 dni
w/g poprzedniego usg i ostatniej miesiączki to 19 tydzień i 5 dzień
takie odchylenia są normalne?
gdzieś przeczytałam, że tak - a Wy jak sądzicie?

Ewelina u mojej kruszyny chyba tylko jeden wymiar dokładnie odpowiadał tygodniu i dniu ciąży, reszta różniła się o parę dni w jedną lub drugą stronę. Chyba przy dwóch pomiarach miałam różnicę aż o tydzień i gin mówił mi, że to normalne na tym etapie, każde dzieciątko rozwija się w swoim tempie, przy następnej wizycie możliwe, że to co teraz szybciej urosło przystopuje i odwrotnie :tak:. Ja się tym nie martwię, bo wiem, że gdyby było coś niepokojącego gin od razu by mi powiedział, jest kompetentym lekarzem i mu ufam, sądzę, że ty też nie masz się czym przejmować ;-):-)
 
A ja tylko jedno w 6 tygodniu miałam dopochwowo, a później już przez brzuszek mimo, że jestem otyła i tłuszczyku na brzuszku mnóstwo, to zdjęcia są dosyć wyraźne:)

ewelinak u nas w 16 tygodniu lekarz robił takie pomiary i też były wahania... z nóżki dzien krócej, z brzuszka tak jak było zaplanowane, a głowka jakby o 2 dni starsza i większa hehe śmialiśmy się, ze to dlatego że dziecko dwojga magistrów:)

Kasiula to i ja dołączam do klubu ROCKOWYCH mamusiek:D z glanami i rozciągniętymi swetrami zachomikowanymi w szafie:)

Mononoke skoro Ty po takim nieróżowym dzieciństwie wyrosłaś na kobietę, i nosisz pod serduchem dzieciaczka, to Twoja córka też się w faceta nie zmieni. A do szczęścia potrzebna jej tylko milość, a nie różowe czy inne pierdóleczki.

Mambusia witam serdecznie i zapraszam również na inne nasze wrześniowe wątki... w każdym ciekawe informacje można znaleźć:)
 
Ostatnia edycja:
to i ja przedstawiam swoją córcię

dsc1197t.jpg


... i dowód że to córcia :-D

dsc1198l.jpg
 
Dziuba - widzę, że Malutka lubi pozować ;-) - bo prosto w obiektyw patrzy ;-)
Super zdjęcia. Ja niestety nie mam takiego, które potwierdza płeć. Gratuluję :-)
 
Witajcie drogie mamuśki...dziękuje prześlicznie za tak ciepłe przyjęcie ;)

nalka - znam płeć dzidzi ;) Miałam amniopunkcję...tak więc wiem na bank że to chłopiec...Kamiś ;)

Bluetooth - jasne że zajrzę na wątek wrześniowy ;) Z ogromną przyjemnością ;)

miki_czchow - USG połówkowe jest robione przez powłoki brzuszne...przez pochwę już w tak zaawansowanej ciąży raczej nikt nie robi ;)

Dziękuje jeszcze raz wszystkim kobietkom za przyjęcie mnie do swojego grona ;) Postaram się tu wpadać w miarę często :)
 
reklama
My na usg genetycznym bylismy juz co prawda tydzien temu ale jakos tak nie mialam czasu zrobic zdjec :)
Przed wami nasza MAJA:)

DSC00035.jpgDSC00036.jpg
 
Do góry