reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa - usg

reklama
Mój bąbelek .chłopak ? ,Hehehe
Chyba się ten wyrostek już nie wchłonie co nie hahaha B-):-D

Hahaha raczej nie [emoji6]
I GRATULUJE!!

O to samo pytałam technika od usg i powiedziała tak:
Noo raczej nie chciałabyś dziewczynki z taaakiiimmmm czymś [emoji23]”
Na to mój mąż aż pękał z dumy [emoji23]

Jeszcze raz gratuluje! [emoji170]
 
Ja mam Zuzie i Antosia, piękne imiona. Zosia, Basia bardzo mi się podobają. Ignaś dla chłopca.
Lena też ślicznie, ale chyba moja koleżanka ma tak nazwać córkę, rodzi miesiąc wcześniej.

Też mi chodzi Ignaś po głowie[emoji5] nawet nie jakoś popularne imię, wiec tez fajnie [emoji16]

Mój bąbelek .chłopak ? ,Hehehe
Chyba się ten wyrostek już nie wchłonie co nie hahaha B-):-D

Haha [emoji23] takie coś to już chyba nie wyrostek [emoji16][emoji1][emoji2] chłop jak dąb [emoji8]
 
Hej dziewczyny :-) nie dostałam dziś zdjęcia ale lekarz powiedział że 60% dziewczynka ;-) jestem w 18 tyg :-) dzidzia odwróciła się tyłkiem :p jak myślicie już mogę kupić coś różowego? :-)
 
Hej :) hdzies upartw te dzieciaki nasze, jak nie tylkiem sie odwracaja to u mnie noga zaslonilo ;) przy 60 % to ja bym z tym rozowym jeszcze poczekala ;)
No powiedział 60% ale bardziej stawia na dziewczynkę swoim przeczuciem. No 5 lipca mam usg połówkowe to już na 100% mi powiedzą mam nadzieję. Ale znowu tyle czekać a takie fajne rzeczy są dla maluszków :-)
 
Ja bym poczekała z różem. Mnie na ostatnim usg lekarka (skończony 17tc) powiedziała, że na 99% dziewczynka, w poniedziałek mam połówkowe i tak się stresuje, że okaże się chłopak, a ja pokupywałam już ciuszki. Oglądałyśmy razem usg, ona nawet w pewnej chwili mówi,że tu chyba widzi wargi sromowe a ja na to a czy to nie jest męski narząd. Też była odwrócona tyłem na klęczkach, no i z tyłu też nic nie wystawało, w ogóle jakoś tak długo oglądałyśmy. Poczekaj do połówkowych 60% to wydaje mi się trochę mało.
 
IMG_0362.JPG

A to nasz synek :)
 

Załączniki

  • IMG_0362.JPG
    IMG_0362.JPG
    192,1 KB · Wyświetleń: 501
reklama
Do góry