reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

Malinka w ramach pocieszenia synek koleżanki miał wodniaczki w jądrach i po diagnostyce lek kazał jej coś do pieluszki podkładać żeby umozliwić lepszy odpływ płynu. Podobno to bardzo częsta dolegliwość u małych chłopców, w ostateczności prosty zabieg się robi. Piotruś koleżanki ma teraz 4 lata i po wodniaku nie ma ani sladu. Głowa do góry!!!!
 
reklama
malinka1980 spkojńie, nie ma co sobie włosów z głowy rwać wodniakiem. Mój Tuś też ma i wierzę, że zniknie, pońoć powinien do 3 roku życia, jak nie to dopiero zabieg usunięcia. Głowa do góry:tak:!
 
dziewczyny, macie już za sobą szczepienie świnka/odra/ różyczka? Jak dzieci odreagowały? Ja jeszcze nie szczepiłam ale już się zbieram, U moich znajomych w rodzinie odra, nie chcę mu tego fundować. Czy miałyście jakieś niepożądane reakcje? dzięki
 
dziewczyny, macie już za sobą szczepienie świnka/odra/ różyczka? Jak dzieci odreagowały? Ja jeszcze nie szczepiłam ale już się zbieram, U moich znajomych w rodzinie odra, nie chcę mu tego fundować. Czy miałyście jakieś niepożądane reakcje? dzięki


U nas również było w porządku, oprócz krzyku i płaczu przy samym zastrzyku :p :)
 
Zosia była szczepiona mmr z zielonym katarem i było wszystko w porządku; myślę, że pewnie takie samo prawdopodobieństwo jest powikłań poszczepiennych jak samego zachorowania jak milion do 1
 
reklama
my jeszcze nie mieliśmy, mamy iśc w przyszłą środe, ale oczywiście w calej warszawie nie ma priorixu, więc chyba poczekamy az bedzie.
pomyslalam ze moze ostatnia dawke hexy zamiast tego zrobic. i teraz mam dylemat, chcialam przed mmr zbadac krew, a moze przed hexa tezwarto? badalyscie ktoras? z drugiej strony wolalabym nie kluc tyle razy tolki.... badanie/szczepienie a przed mmr to samo.
???
 
Do góry