reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
aiwpa, ja mam rodzic naturalnie wiec staram sie nie myslec o wadze Sasanki. Chociaz wiem ze jest duzo wieksza od Oli. Dowiem sie przy porodzie na usg pewnie.,, a potem potwierdzi sie jak juz bedzie na swiecie. Tak czy tak urodzic ja musze wiec niech se wazy ile chce :)
a jak jestem umowiona z lekarzem? Masz juz konkretny termin, czy czekasz na akcje i wtedy ewentualnie beda cieli?
 
mam wizytę 16 września i wtedy będziemy się umawiać, ale on tnie 39-40 im bliżej terminu tym lepiej, a jak się zacznie wcześniej to mam jechać do szpitala i tam im powiedzieć, że nie zgadzam się na sn tylko cc ale ja sama nie jestem przekonana. Tylko boję się, że znowu będę się męczyć ileś godzin ( przy Werze 12) a oni stwierdzą, że się nie da... no i jeszcze ryzyko pęknięcia blizny po poprzedniej cc też mnie straszy
 
Hej dziewczyny, po ostatniej wizycie mam wrażenie ze jeszcze sobie poczekam na moją małą ( a podobno miałam ciąże zagrożoną i w każdej chwili mogłam urodzić hehhe) Wszystko pozamykane, szyjka mocna ok,2,5cm. dziewczyna waży 2750, a nogi ma jak na 39 tydzień ;]
Chciałabym już urodzić mieć to za sobą i utulić już moją dziewczynkę. Co prawda brzuch mi nie ciąży, nic mnie nie boli, nadal mogę założyć buty, nic nie spuchłam i nadal prowadzę samochód ( bez tego już bym nie przeżyła hehe) hehe ale już na prawdę mam dość;] hehe

Następna wizyta 9 września mam nadzieje że już do niej nie dojdzie ehhe
 
reklama
Jak już napisałam na głównym moja dzisiejsza kontrola u położnej skończyła się dziś na usg w szpitalu. Otóż powiedziałam mojej położnej, że od jakiegoś czasu bardzo swędzą mnie dłonie i stopy... zwłaszcza wieczorem i jak się okazuje jest to dolegliwość, o której powinnam była powiedzieć już wcześniej bo bardzo prawdopodone, że mam cholestaze ciążową jak jeszcze dodałam, że ostatnio wydaje mi się, że Mały jakby mniej się rusza to połóżna w popłochu wykonała tel. do szpitala i umówiła mnie na usg.
Pobrali mi krew ale jutro muszę jechać też do laboratorium z rańca na czczo. Co najbardziej niepokojące to to, że na usg wyszło, że mam mało wód płodowych dlatego jutro o 17ej mam się stawić na oddziale i mają podjąć decyzje co robić.
Poza tym Aleks ma już 3400g więc spełniają się moje najgorsze obawy co do rodzenia wielkoluda. :sorry2: Rozwarcie na jeden palec, szyjka jeszcze nie dojrzała. :confused2:
Ale to małowodzie naprawde mnie martwi bo indeks płynu owodniowego to u mnie 5. :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry