reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Jak chodzi o Usg to w przychodniach zalecaja po 8tg najwczesniej aby wtedy widziec juz bijace serduszko dziecka. U mnie bijace seruszko bylo w 7tc a wiek z Usg wskazal nawet 6tc3d. Tak wiec "potwierdzenie ciazy" wczesniej moze ujawnic pecherzyk, cialko zolte oraz zarodka ale moze go jeszcze nie byc widac.

w przychodni dostalam skierowanie na USG po 10tc a wczesniej robilam prywatnie z ciekawosci :-)
 
reklama
Dopisuje : wizyte mam w poniedziałek, 10 lutego ♡♡♡ pierwsze echo
 
Ostatnia edycja:
To i ja się w końcu pochwale. Dzidzia jest !!! Nasz człowiek ma 6mm i serduszko jak dzwon. Wg Usg jest to 6t2d ( zależy jak zmierzył) a było robione 6t4d, więc jest super. Kolejna wizyta za 4 tyg i kilka badan mam zlecone :)
usg (2).jpg
 

Załączniki

  • usg (2).jpg
    usg (2).jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 146
Lekarz kazał zrobic pierwsze USG 19 lutego, ale nie wytrzymałam i za 3h ide zrobić na własną rękę :p obym zobaczyła to co chcęęę !
 
reklama
A ja mam stresa...wiem, że usg 10 dni temu przez brzuch było co najmniej dziwne i fakt, że nie było widać zarodka też nie przeraża mnie, ale jakoś tak w środku zaczynam się stresować...do tego samochód nam się rozkraczył i musze jechać 2 autobusami taki kawał drogi..trzymajcie kciuki dziewczyny...
 
Do góry