reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Dorota, będzie dobrze. Pozytywne myślenie to podstawa. Nie wchodź do internetu, tam nawet jak Cię pobolewa mały palec, to wyczytasz, że może to oznaczać raka :/ Wiem, że to trudne - nie czytać, sama mam z tym problem, ale warto zamknąć na siłę przeglądarkę i nie myśleć...

***
Ja byłam wczoraj na usg. Jest dziwnie, bo ciąża w zasadzie idealna - pęcherzyk w tydzień urósł prawie 6-krotnie, Maluszka jeszcze nie widać, coś się tam kluje, ale jeszcze za wcześnie. Pęcherzyk w dobrym miejscu, wszystko ładnie pozamykane itp.
Tylko ten krwiak... Pęcherzyk rośnie, więc krwiak się trochę rozlał na większej powierzchni. Jest dość duży, choć moja pani dr stwierdziła, że widziała większe, które nie robiły szkody ;) Ona się tym krwiakiem w ogóle nie przejmuje. Jest pod pęcherzykiem, blisko wyjścia. Ponieważ dotąd nie miałam najmniejszych plamień, jest szansa, że się wchłonie, ale nastawiła mnie też, że może się ulotnić, więc mam się nie przestraszyć krwawienia. O ile nie będą mu towarzyszyły silne skurcze, mam spokojnie się położyć i przyjechać do niej sprawdzić, co z pęcherzykiem. Mam w domu zapas duphastonu na parę tygodni, plackiem leżeć nie muszę, mogę chodzić z Młodym na spacery, ale raczej trzeba się oszczędzać - zero dźwigania, zero współżycia, zero ciężkich prac.

Niby ok, ale nie ok... Wierzę, że Maluszek jest silny i sobie ze wszystkim poradzi...
Następna wizyta za 2 tygodnie - już z mierzeniem, serduszkiem itp. Mam zrobić tylko badania na tarczycę póki co.
 
reklama
Ewa dzięki za miłe słowo. Nie dało mi i wczoraj cały wieczór przesiedziałam na internecie, ale na dobre mi to, trochę się uspokoiłam. Faktycznie te wyniki nie koniecznie muszą oznaczać najgorszego, ale trzeba działać, muszę cierpliwie poczekać na wyniki testu i co powie lekarz po badaniu kolposkopowym.
Nie mogę się na zapas zamartwiać, bo dziś mam 1 kg mniej od wczoraj (53,3 -> 52,3) wrrr...
 
ja za 20 min ide do lekarza , strasznie sie stresuje ..... chce aby serduszko biło! cała noc nie spałam bo miałam takie wzdęcia ! dziewczyny wy tez tak macie?
 
Moja pierwsza wizyta za 2 godziny...strasznie się denerwuję...
Danuś ja też mam straszne wzdęcia ale raczej w dzień co niczego nie zmienia bo w nocy i tak się co chwilę budzę...
 
trzymam kciuki kochane za udane wizyty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D po powrocie proszę szybko Nam tu meldować co i jak :)
Danuś ja w 7 tyg widziałam serdunio i małą dzidzię :) wiec głowa do góry :)
 
Dziewczyny będzie dobrze:))
My wizyte mieliśmy wczoraj, wszystko jest dobrze, serduszko już biło:)) Kolejne USG za 6tyg, wizyta z wynikami u gina za 2 tyg. Dbamy o siebie.
 
Zaciskam kciuki za dobre wieści podczas wizyt dziewczyny :). Mam nadzieję, że usłyszycie pięknie bijące serducha Waszych maleństw.
Ja następną wizytę mam 9 stycznia. Na samą myśl o niej, zaczynam się stresować...Nie mam pojęcia skąd mi się to czarnowidztwo bierze?!

nataszka gratulacje :).
 
reklama
lekarz wyliczył mi tak samo , chociaz dzis na usg powiedział ze poród może byc dwa dni później niż wcześniej podał, ale myslę , że to się jeszcze kilka razy zmieni aha i pragne dodać , że tak wam zazdrościłam tych serduszek....nawet nie wiecie jak ja sie teraz ciesze , chyba sie popłacze.....nastepna wizyta za dwa i pół tyg. juz się nie moge doczekać, apropo wzdęc lekarz powiedział bym odstawiła herbatki i inne ziołowe specyfiki na wzd. ponieważ to po nich potem rano mam biegunki w zamian za to przechodze na diete lekko strawna, gotowane marcheweczki itp. dziewczyny przepraszam za byki literowe ale moja klawiatura nadaje sie do wymiany....
 
Ostatnia edycja:
Do góry