reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
No nieźle przybyczyła:-) Ja tam ufam USG, mi 7 h przed porodem mówili, że Ula waży 3200 i ważyła 3170 więc prawie się nie pomylili.
 
Taaakkkk, ta szyjka.....ja dzis bylam u swojego lekarza i niby sie skraca,ale jeszcze nie na tyle, by rodzic...powiedzial,ze jak do nastepnego poniedzialku nie urodze,to mam przyjechac do niego po skierowanie do szpitala na patologie i beda wywolywac :( kurcze, ja nie chce tak! mialam nadz.,ze powie, ze juz zaraz bedzie porod ;) na szczescie wody mam, lozysko ok, wiec tydzien spokojnie mozna czekac. Mala ma ok. 3100, wiec musze sie jakos uzbroic w cierpliwosc! I pomyslec, ze chcialam urodzic w 38tyg.......
 
Ja już po wizycie.
A więc tak: szyjka co prawda zamknięta (znaczy czop jest) ale zgładzona bardzo ładnie więc czeka mnie szybszy poród i jak się zacznie to już raz dwa pójdzie (NIBY).
Ciężko oszacować wagę małego bo główka bardzo nisko ale wychodzi 3330 g plus minus 10%.
Niestety są też złe wieści. Jutro trafiam do szpitala z powodu małowodzia.Będą mnie obserwować 3 dni a w piątek jeżeli akcja się nie rozkręci podejmą próbę indukcji porodu. Oczywiście jeżeli te wody wyjdą bardzo niskie to wtedy szybciej albo i cesarka.
Jest mi przykro bo nie chcę leżeć bezczynnie w szpitalu, żarcie byle jakie, nudy, nie wyśpię się itp., no ale muszę być dzielna dla synka.
Kakarolina witaj więc w klubie leżących w szpitalu. Co oni tam Ci robią, mam nadzieję że nie leży się bezczynnie i jedyne co to badają temperaturę.
 
Byłam dziś w innym szpitalu co wczoraj - u swojego lekarza. Denerwowałam się całą noc przez wczorajszą wizytę i te pomiary tamtej pani doktor. No i zrobiono mi Ktg i badania i tak: Ktg jest dobre bez skurczów, szyjka 1 cm rozwarcie 3 cm. pogmerał tam trochę z nadzieją że coś się ruszy. Jak się nie ruszy w tydzień to mam przyjść w przyszłą środę i zostanę już przyjęta na oddział i zaczną działać.

I o takie konkretne informacje mi chodziło ;)
 
szpitale sa do dupy. i te wszystkie badania... mi robili tyle usg gdy lezalam na patologii i tylko panike zasiali w mojej glowie, bo mala ciagle wazyla 2600, co lepsze przez poltora tygodnia jakies w ogole nie rosla...a potem sie okazalo ze urodzila sie z wagą 2925g, i zadnej hipotrofii nie ma. podobno tez mialam za duzo wód, choc juz nastepnego dnia bylo ich niemalze za malo :-p wiec miejscie dystans do tego wszystkiego dziewczyny...
 
reklama
melduje sie i ja, bylam dzis na usg, tola chyba bedzie top model, bo ma glowke i brzuszek idealnie na 38 tydzien, a nozki dluuugasne, na 39 tydzien :) razem daje to szacunkowo 3600 g wagi! :szok: WOW :) poza tym wyglada na zdrowa i zadowolona, plyny w normie, AFI 150 mm, pepowina na miejscu, lozysko II stopien dojrzalosci, wiec jestem bardzo szczesliwa :)
no i termin 6 dni wczesniej niz OM, zobaczymy :eek:
 
reklama
Do góry