reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

ja bym nie olewała bo jak masz a nie podadzą Ci przed porodem antybiotyku to jest to niebezpieczne dla dziecka.Skutkiem zakażenia bywa u dziecka zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych lub sepsa.
 
reklama
Potwierdzam - GBS dodatni ma skutek głównie przy porodzie SN. Przy CC dziecko nie przechodzi przez kanał.

Ja niestety należę do tych które są nosicielkami paciorkowca - choć w pierwszej ciąży go nie miałam.
 
milionka ale mnie nastraszyłaś... i tak pewnie się wszystko okaże w szpitalu przed cesarką, chyba, że się Małej pospieszy (oby nie oczywiście). Z tego co kojarzę, to moje dwie kumpele też nie miały takiego badania i też rodziły w tym samym szpitalu, aczkolwiek dopytam jeszcze dla pewności.
 
hmmm moja przyjaciółka miała cesarkę i mimo tego miała podany antybiotyk a dziecko po porodzie sprawdzali pod kątem paciorkowca.
Wole napisać bo masz czas żeby się jeszcze zorientować, nie chciałam straszyć :(
 
Dziewczyny to badanie na paciorkowca to fachowo nazywa sie badanie mikrobiologiczne, inaczej biocenoza pochwy? bo ja mialam cos takiego i nie wiem czy to jest to czy jeszcze cos innego...:/
 
to ja sie odmeldowuje po kontrolnej wizycie u nowej pani gin, bo moja na wczasach. wyniki piekne, wszystko pozamykane na 4 spusty :(
tylko tolka rosnie sobie w najlepsze, az pani doktor zalecila usg... ciekawe, ile wazy dziewczyna...
 
reklama
Do góry