reklama

Wizyty u lekarza

Jestem po prenatalnym i jestem mega zadowolona.... AAa wrecz szczesliwa:)
NT ma 1,5mm, maluszek ma 64,3mm czyli urósł od wczoraj :)serduszko puka 160 uderzen na minutke, całość w normie czyli serducho, główka, kosci czaszki zaczyna byc widac, zadnych wad na tym etapie nie stwierdzono.
Długo rozmawiałam z lekarzem an temat pypcia miedzy nogami i po kącie nachylenia pypcia lekarz skłania sie ku dziewczynce,ale wiadomo na tym etapie to na dwoje babka wrózyła hahaha

Zobacz załącznik 514968
a tu moj dzisiejszy skarb :)
 
reklama
I My juz po wizycie.
wyniki moje prawidlowe. Szyjka utrzymana,macica wysoko.
Maluch to juz nie taki maluch. Pobił dzisiaj rekordy;D
USG trwało i trwało bo lekarz mierzył młodego wzdłuż i wszerz.A młody nie chciał sie dac tak łatwo,bo albo wiercił sie na całego albo odwracał tyłkiem;DTak więc pomierzony został ,waga obliczona na 148g więc kawał człowieka;D CRL 12,5 cm. wg obliczeń wychodzi 16,4tygodnia ciązy i termin przesuniety wedle rozmiarow malucha na 26.04.2013.
Jesli chodzi o kwestie -co ma miedzy nozkami-to dzisiaj ulokował sobie tam pepowine.
 
dokładnie. Moj lekarz mowi ,zeby nie sugerowac sie terminem usg tylko terminem z OM. Co znaczy ze jak tak dalej pojdzie to osiagnie młody spore rozmiary:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
mysia.jpg

moja myszka :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry