reklama

Wizyty u lekarza

reklama
hej dziewczyny ja też już dziś po wizycie:)
wszystko ok, szykla się nie skróciła a nawet o milimetr dłuższa znaczy że szew dobrze trzyma. dzidzia tylko strasznie główką napiera w szyjkę i zrobiło się małe rozejście. lekarz chce mi w przyszłym tygodniu założyć jeszcze dodatkowo pessar żeby wzmocnić i by się nie zrobiło rozwarcie. koszt? kolejne 200zl... ale chyba warto dla bezpieczeństwa dzidzi:) może terminu doczekam:)

nadal bez potwierdzenia płci...
 
kartagina mi ostatnim czasie też się wydłużyła o 30 mm co mnie zdziwiłam bo wcześniej lekarz powiedział że raczej nie ma takiej możliwości...czemu musisz płacić za pessar?za szew też płaciłaś?
 
reklama
Dziewczyny ogromne gratulacje !!!
Fantactycznie że same dobre wieści :-D

Ja mam wizytę w czwartek o 18.15. Zobaczymy co tam u malucha i ile utyl :) ostatnie mial ok 451g a to byl dopiero 22 tydzień !!:szok:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry