reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Widzę Asia, ze teżmasz kruszynkę jak ja;) moja w środę wazyłam 2600, w czwartek znowu kontrola- mam nadzieję, ze przybierze na wadze, bo wpieprzam i leżakuję po każdym posiłku;p
 
reklama
Zazdroszczę wam dziewczyny że znacie już terminy porodów, ja jeszcze trochę muszę żyć w niepewności.
Wczoraj załatwiłam dodatkową konsultację, ale jeszcze muszę poczekać na zaświadczenie od tego lekarza i mam nadzieję że też się umówię już na cc.
 
marcysia - 1.12? Kurcze, ale szybko! :eek: a czemu tak wcześnie przed terminem jeszcze? Rozumiem, że szpital pozostaje bez zmian?
 
Amos mam ten sam problem, Witek już od 2 m-cy ułożony miednicowo , z tym że mi nikt nawet nie zaproponował cc, cały czas mówią o normalnym porodzie bo jestem wielorodka :(
A próbowałas ćwiczenia? Tak jak koci grzbiet czyli na kolanach ale ręce oparte na przedramieniu. Biodrami robi się ósemkę. Nie wiem tylko ile trzeba powtarzać ale działa bo koleżanka przekręcić juz maluszka.
 
Olciastrzelce - gin spojrzał w kalendarz i pokazywał 1 albo 2, ale że meża siostrzeniec ma ur 2.12 to nie chcieliśmy tego samego dnia

Szkrabek - szpital ten sam. Mamy sie stawic 30.11 na izbie ;) Dlaczego wcześniej? Nie wiem... Ale wydaje mi się, że nie powinna się akcja porodowa zacząć, bo jak dziecko wejdzie pupą w kanał rodny to trzeba by tak było rodzić.????? ale nie wiem cz to o to chodzi. I większość znanych mi osób które miały cc, to właśnie terminy ustalane na jakiś tydzień wcześniej.
 
jestem świeżo po wizycie, szyjka skróciła się do 2 cm, cały czas miałam 3 :-)
posiew GBS ujemny więc gitara..
jedyne co mnie zaniepokoiło,to reakcja położnej na mój brzuch - jak sie kładlam na kozetce to młody wypiął tyłek a położna prawie krzyknęła, bo mowi, że to będzie gigant, jej zdaniem do terminu będzie ważył dobre 4,5 kg...
myślicie , że położna się na tym zna?
bo jeśli tak to mam cykora na maxa...
 
reklama
jestem świeżo po wizycie, szyjka skróciła się do 2 cm, cały czas miałam 3 :-)
posiew GBS ujemny więc gitara..
jedyne co mnie zaniepokoiło,to reakcja położnej na mój brzuch - jak sie kładlam na kozetce to młody wypiął tyłek a położna prawie krzyknęła, bo mowi, że to będzie gigant, jej zdaniem do terminu będzie ważył dobre 4,5 kg...
myślicie , że położna się na tym zna?
bo jeśli tak to mam cykora na maxa...

Basiu myślę że się trochę znają ;-) może coś w tym jest :-D życzę Ci powodzenia :-D ałaaaa :p
 
Do góry