• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Doggi ja tez biore poprawke na te 100% ale moglby byc Robert :-)
Jednak nastawilam sie juz troche :-P
Co do wagi wiem ze odpowiednia, teraz te dzieci wydaja mi sue juz byc calkiem realne :-D
Coraz wieksze i ciezsze :-D
Ja musze troche przyluzowac bo po sobocie brzuch mnie boli.
W nd ledwo moglam sie ruszyc.
Wiec bede robic ale pomalu.
Ale cos porobie. ;-)
Ojjj jak ja bym chciala sobie powoedziec rodzie 05.01 :-D jakos ta data mi sie podoba ;-)
 
reklama
co do płci, mi też mówi ze 100% chłopiec ale ja uwierzę dopiero jak zobaczę ;) juz tyle znam przypadków gdzie nagle rodziło się coś innego ze bez większego entuzjazmu do tego podchodzę :P choć z Olą jak powiedzieli tak wierzyłam teraz mi się tak pozmieniało :P

No identico u mnie :-D

agulqa,
ale olbrzymek :-D Super!
Ja życzę sobie urodzić idealnie w terminie, albo dzień przed, żeby na weekend wyjść do domu :-D Albo 9 dni wcześniej, żeby się na koziorożca załapać :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry