• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
No wiesz Nulini ja też jeszcze mam ;-PP to możę wciągnę ;-)
Ostatnio miały obie nogi w jednym miejscu takie ułożenie w kształcie litery L i stykanie się nogami ale ostatnio wydaje mi się że bardziej leżą już równolegle, zobaczę co doktor powie za tydzień czy mam rację czy nie
 
Stokrotka, super sa the Wasze coreczki :)

Bylam u poliznej, wszystko OK, slyszalam bicie serduszka mlodego, on chyba tez slyszal I 2 razu kopnal w to urzadzenie :)

Utylo mi sie 7 kg od poczatku :(((( az mi sie jesc odechcialo :((((
 
Indi piąteczka ja mam juz 8 kilosow. Właśnie wyszłam od gina. W 2 tyg przybylo mi 2 kg i dostałam delikatny opiernicz.
Z malym ok szyjka tez trzyma :)
Zrzucac będziemy później chociaz ja wolałabym nie dobić do 18 na + jak poprzednio hehe
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry