reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

No więc byłam.
Na usg było widać pecherzyk, ale ba razie bez zarodka.
W ogóle po pomiarze wiek ciąży wyszedł 4w6d.
Następną wizytę mam 3.06...chyba jajko zniose do tego czasu...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja mam 5w6d ale mi się wydaje ze moja ciąża może być troszkę młodsza wiem kiedy miałam dni płodne (tak mi się wydaje) ale obecnie kobiece ciała są tak nieprzewidywalne ze równie dobrze mogę być 4tydz
 
Z moich obliczeń wychodzi 5w2d więc różnica nie jest duża.
Z reszta gin na wejściu powiedział, że może jeszcze nic nie być widać na usg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Ja się zastanawiam czy u mnie będzie widać, to będzie 6+1 chciałabym strasznie zobaczyć coś więcej ale wiadomo jak to bywa ;)
 
alecta tak czułam,że trochę wcześnie się wybierasz,ale następnym razem będzie jeszcze lepiej, i zobaczysz swoje wymarzone maleńkie serduszko,teraz tylko uzbroić się w cierpliwość (wiem ,łatwo się mówi ;-))
 
Booziuu jestem w szoku ze jest taki problem z usg, mój lekarz jak mu powiedziałam że podejrzewam że jestem w ciąży odrazu mi usg zrobił. Przecież trzeba sprawdzić czy ciąża nie jest pozamaciczna, czy już sie malenstwo zagnieździło, czy jest to cos tam rozszerzone do ciązy (zawsze nazwe zapominam :p ) czy nie trzeba czasem pomoc zadomowic sie malenstwu luteiną... a 12 tc toć to juz prawie drugi trymestr. szooook..... odrazu bym zmieniła lekarza.
Ja byłam na wizycie u lekarza w 4tc nic nie bylo widac, poszłam tydzień pozniej (czyli zeszly czwartek) no i widać fasolkę którą wam pokazałam,, teraz mam nastepna wizyte za tydzien.
Co do torbiela, któraś z was pytała ... ja miałam w pierwszej ciąży również na początku i po jakimś czasie się po prostu wchłonął ..nie było nic.. więc nie martw się na zapas pewnie za jakiś czas sam zniknie :)
 
Ja mam jutro wizytę i już przebieram nogami :-) chociaż nie będzie pewnie nic ciekawego widac jeszcze to chcę się uspokoić czy fasolka jest w odpowiednim miejscu
 
Tak to jest z tą ciążą naszą. Coś się mogło poprzesuwać i wiek dzieciątka wychodzi na usg inaczej niż według naszych obliczeń. U mnie pewnie też będzie inaczej, bo ja mam cykle od 28-30 dni i nigdy nie wiem kiedy i co:-p
 
reklama
jezyk nie dość ze się poprzesuwa to wiek usg jest średnim wiekiem ze ma tyle i tyle mm w takim i takim tyg a wiadomo ze w różnym tempie dziciorki rosną, ja mam cykle 36 wiec w ogóle szalony cykl ;)
 
Do góry