reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
A ja miałam wizytę dzisiaj. Miałam mieć jutro, ale rano zadzwonili, że lekarz ma jutro zwolnienie z pracy ;/ No i poszłam do jakiejś przypadkowej babki. Przebadała mnie ręcznie, stwierdziła ciążę, wpisała w system (chodzę prywatnie, pakiet z firmy) zalecane badania.

Nic mi babka nie mówiła, zapytałam jedynie o USG - powiedziała że dopiero w 13 tygodniu się robi.

Wytłumaczcie mi - gdybym miała ciążę pozamaciczną (tfu tfu) - to ona była to wstanie wybadać ręcznie?
 
sencha nie wiem, ale nie chce mi się wierzyć żeby mogła to wyczuć w ogóle się nie znam na tym ale takie wydawałoby się nierealne. Ale jak pisałam nie znam się, tak mi się tylko wydaje.
 
Zapisałam się do mojego standardowego lekarza na 2 lipca. Mam nadzieję, że uda mi się "upolować" wcześniejszy termin...

Liczyłam na to, że USG będzie takim niezaprzeczalnym potwierdzeniem ciąży, że lekarz sprawdzi jak to wygląda, a tu się okazuje, że w mojej placówce trzeba czekać tyle :( Smutno mi po prostu... Mam nadzieję że moj właściwy lekarz będzie miał inne zalecenia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
2 lipca? To strasznie późno, ja mam nadzieje ze będę miała usg od razu ale kit wie co sobie wymyślają w Zgorzelcu ;)
 
Cześć Dziewczyny,

i ja byłam dzisiaj u lekarza, zrobił mi usg i Kropek ma 7 mm :) ( niestety nie obyło sie bez proszenia o wykonanie usg, bo kobieta stwierdziła, ze jest jeszcze za wcześnie (!!!), w końcu je wykonała, ale nie była to przyjemna wizyta :( a miało być zupełnie inaczej
Poza tym znalazła torbiel na jajniku, powiedziała, ze to się zdarza na początku ciąży, że powstaje pod wpływem hormonów ciążowych, słyszałyście o czymś takim?
Mam nadzieje, że niebawem wszystkie będziemy się cieszyły naszymi Kropeczkami :)
 
nie powiedziała mi który tydzień Kropka :( ogólnie zachowywała się, jakby robiła wszystko z łaską :(
dodała jeszcze zanim uprosiłam o usg, że w sumie jest tak wcześnie, że nie wiadomo co się może wydarzyć :(
chyba wybiorę się do innego gina :)
 
Nawet się nie zadtanawiaj, od razu idź do innego, lekarz nie powinien tak mówić! Na każdym etapie ciąży mię wiadomo co się może zdarzyć, jak dla mnie zbyt na odczepne cie potraktowała!
 
reklama
Do góry