• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
LayDeek dobrze, ze juz sie uspokoilas:tak:

Emilchen i u Ciebie tez na pewno bedzie dobrze, bo inaczej gin by pewnie zwrocila na roznice uwage, ale ogolnie to wlasnie czesto niedokladnie zmierza i juz jest rozbierznosc;-) mi tez sie tak zdarza, ale jak widze jak lekarka mierzy co to sie nie dziwie:tak:

Keepcalm na przyszlosc przy nieregularnym okresie sprawdzily mi sie testy na owulacje:tak:

Powodzenia sprite, agulqa, yaggam i jenn na wizytach &&&& oby byly same dobre wiesci:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry