reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

reklama
Ja dziś wyznaczyłam sobie wizytę na USG genetyczne i PAPPA na NFZ badania oba , ale robione przez moją doktorową od genetycznego. Normalnie będę siedziała jak na szpilkach przez ten miesiąc. Ja już bym chciała wiedzieć , że wszystko jest OK , że mogę myślec choć troszkę o przyszłości , jak przemeblować pokój córy by i dla niemowlaka miejsce się znalazło itd itd .
 
1474995167-rgwar2.jpeg
jest moje 1 cm szczęścia [emoji173]️[emoji7] serduszko cudownie bilo[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Piękne 1 cm! Gratuluję! [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny :)
Ja dopiero co zobaczyłam drugą kreskę, a już jutro idę do lekarza. to będzie... 5t4d ..jestem niesamowicie ciekawa co się dzieje w moim brzuszku.. nakręciły mnie Wasze serduszka.. ale szósty tydzień to chyba może się jeszcze okazać za wcześnie.. ?

Gratuluję wszystkim Mamusiom, które już widziały swoje maleństwa :)
 
Dzisiaj lekarz w szpitalu zrobił mi usg, z dzidzią wszystko ok. Fikała sobie :-) Słyszałam serduszko jak ślicznie bije.
W poniedziałek 9tc.
1475323828-bubqjq.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Klaudyna ale śliczne zdjęcie!
Cieszę się że z dzidzią wszystko dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry