reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodniak Karku i ogólny obrzęk dziecka

Dołączył(a)
14 Sierpień 2014
Postów
23
Miasto
Rumia, Poland
Witam.

Piszę do was ponieważ u mojego dziecka stwierdzono wodniaka karku o przezierności 13 mm oraz ucisk na główce. Badanie prenatalne wykazało że dziecko ma odpowiednią wage wzrost na dany tydz ciązy, że prawidłowo jest rozwiniete, lecz z krwi wyszło:
trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:945 a ryzyko skorygowane 1:22
trisomia 18 1:2209 a u mnie >1:4
trisomia 13 1:6956 u mnie 1:9
wolne B-hCG 15,6 IU/l odpowiada 0,491 MoM
PAPP-A 0,500IU/l Odpowiada 0,331 MOM
Czeka mnie amniopunkcja niech mi któraś z was powie czy was to też spotkało i jak to sie skończyło ? Bo ja już jestem bezsilna jeden lekarz mówi ze mamy szanse na zdrowe dziecko, a genetyk wczoraj stwierdził że nie mam szansy na to by dziecko było zdrowe i mamy szykować się na najgorsze oraz że może byc tak że dziecko niedozyje 21 tyg ciazy :(
 
reklama
Do góry