reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa i in

Dołączył(a)
4 Maj 2023
Postów
6
Witajcie moje wyniki : Wysokie ryzyko Trisomii 18 (1:231) oraz niskie ryzyko Trisomii 21 ( 1:4237 ) oraz Trisomii 13 (1:1477) Wolne B-hCG 9,0 odpowiada 0,232MoM Pappa 0,730 IU/ I odpowiada 0,497 Mom Trisomia 21 1: 212 ryzyko skorygowane 1:4237 Trisomia 18 1:489 ryzyko skorygowane 1:231...

Jeśli ktoś coś może podpowiedzieć to bardzo proszę i dziękuje
 
reklama
Witajcie moje wyniki : Wysokie ryzyko Trisomii 18 (1:231) oraz niskie ryzyko Trisomii 21 ( 1:4237 ) oraz Trisomii 13 (1:1477) Wolne B-hCG 9,0 odpowiada 0,232MoM Pappa 0,730 IU/ I odpowiada 0,497 Mom Trisomia 21 1: 212 ryzyko skorygowane 1:4237 Trisomia 18 1:489 ryzyko skorygowane 1:231...

Jeśli ktoś coś może podpowiedzieć to bardzo proszę i dziękuje
Takie wyniki to jest wskazanie do zrobienia amniopunkcji. Generalnie idź na kontrolę do poradni genetycznej.
Jak wyglada usg? Czy to ryzyko na podstawie usg jest dużo niższe przed podaniem wyników badania krwi?
 
Takie wyniki to jest wskazanie do zrobienia amniopunkcji. Generalnie idź na kontrolę do poradni genetycznej.
Jak wyglada usg? Czy to ryzyko na podstawie usg jest dużo niższe przed podaniem wyników badania krwi?
Edit, bo się pogubiłam. Jednak jest wysokie. Poradnia genetyczna.
 
Czeka nas dalsza diagnostyka wiemy, w poniedziałek Nifty, później wizyta i nienwiem co dalej zapewnię amio :(

Usg wyszło dobrze
 
reklama
Do góry