reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wojsko :-(

moj 12grudnia wychodzi do cywila... :-):tak::tak:
nie moge doczekać...
Choc jak do nie dawna chcialam by był zołnierzem... to teraz bardzo sie ciesze ze wychodzi... Miłosz to co dziennie sie pyta gdzie tata... a jak sie ktos go pyta kiedy wroci tata to mowi zaraz... :happy:

Co do tych pieniedzy to ponoc były wyslane tyg temu... a do tej pory ich niema na koncie :wściekła/y: normalnie szlak trafia...
Gdyby niemama to nie wiem jakbym sobie poradziła.. :no:
 
reklama
Iwka wiesz co glownie to musze sama na siebie liczyc od czasu do czasu to mama mi pomaga... ale tez ile mozna pozyczaac pieniadze.. i prosic sie o co kolwiek... :-(
a te pieniadze ponoc byly wysłane tydzien temu a do tej pory ich niema... :wściekła/y::wściekła/y: a ja na nie czekam juz miesiac... :wściekła/y::crazy:
 
Sędzia poparł wniosek i podjął decyzję o zwolnieniu, ale prokurator od ręki złożył zażalenie. Dalej trzeba czekać - 14 dni na rozpatrzenie zażalenia, jeśli będzie utrzymane, to około miesiąca na rozpatrzenie naszego zażalenia... Skąd brać na to siły?
 
Ostatnia edycja:
Sędzia poparł wniosek i podjął decyzję o zwolnieniu, ale prokurator od ręki złożył zażalenie. Dalej trzeba czekać - tydzień na rozpatrzenie zażalenia, jeśli będzie utrzymane, to około miesiąca na rozpatrzenie naszego zażalenia... Skąd brać na to siły?
No współczuję.A za ciężkie przewinienie siedzi???
Musisz być silna i być dobrej myśli:tak:
 
Staram się jakoś trzymać, bo sąd może odrzucić zażalenie nawet dziś, jutro. Przestępstwo rzeczywiście dosyć poważne, ale odkupione latami pracy nad sobą, wyroku została już końcówka. W zażalenie nie była w stanie uwierzyć nawet administracja Z.K. Jechaliśmy właściwie po pewne wyjście, ale w takich procedurach nic nie da się przewidzieć.
 
My jak jechaliśmy do WKU to tak samo byliśmy pewni że tylko wpis do rezerwy:tak::tak::-D
Jak M mi powiedział że czeka na kartę powołania to na głos powiedziałam że jaja sobie robi:tak::-D:-DA tu wszyscy wielkie oczy.No i dostał katrę i pracuje już w nim:tak:
 
reklama
I kiedy koniec służby? Wiem, że można spokojnie czekać - w końcu robiłam to tyle czasu. Byle tylko nie zablokowali przepustek.
 
Do góry