reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Przegladalam sobie wlasnie linki ktore wkleila malbertka
Szalenie podobaja mi siw wozki Implast az mi zal ze juz mam :-(
 
reklama
Witajcie
Ja sobie bardzo chwalilam mutsy ale cena rzeczywiscie jest wysoka, tylko ze ja wiedzialm ze chce miec wiecej niz jedno dziecko wiec patrzalam na wygode i komfort jazdy w kazdych warunkach Bylam z niego bardzo zadowolona
Spacerowka jest bardzo wygodna rozklada sie do lezenia budke mozna sciagac montowac siedzisko przodem i tylem, nawet palg w spacerowce sie sciaga


dzieki Paula za opinie, tez mi sie podoba czerwony kolorek :-). A twoja coreczka super w nim wyglada!!
nie jestem przekonana do tego stelaza UrbanRider, jesli zdecyduje sie na wozeczek Mutsy to wybiore stelaz 4Rider ze skretnymi przednimi kolami. tez mysle o tym zeby wozeczek posluzyl jeszcze kolejnemu dziecku :tak:
 
Megaczka moja mlodsza siostra mial ten stelaz o ktorym piszesz i tez byla z niego bardzo zadowolona byla tylko niezadowolona ze spacerowki z samego siedziska bo kupila sobie piekny turkusowy kolor i strasznie jej wyblakl ten kolor na sloncu
 
Witam
Już długo śledzę ten wątek ale tak jakoś nie miałam okazji napisać. Mój pierwszy wózeczek który miałam to był Deltim Voyager 005. Niby wszystko w porządku: duże pompowane koła, przekładana rączka ... ale waga 18 kg to jednak za dużo odkąd mieszkamy na 3 pietrze bez windy. Teraz zastanawiam się poważnie nad Implastem Pulse lub Clipper. Może któraś miała do czynienia z Pulsem bo niestety Clipper dopiero od czerwca w sprzedaży.
pozdrawiam
 
My byliśmy dzis w sklepie i dokładnie obejrzeliśmy sobie X landerka :-)
Teraz jestem juz pewna że kupujemy właśnie jego :tak:
 
Dziewczyny jakie Wy kupujecie komody bo ja juz pier..... ca dostaję w poszukiwaniach :baffled:
Nie chcę takiej z przewijakiem, tylko normalną i to taka żeby była pojemna.
Chcę żeby miała i szuflady i szafki/ę :-)
 
reklama
Do góry