reklama

Wózek ABC 3 TEC co myślicie?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Mag0072, 9 Lipiec 2008.

1. Mag0072

Mag0072 Początkująca w BB

Chcę kupić wózek ABC 3 TEC ale nie wiem czy jest dobry. Czy ktoś go ma?:-):-)

2. KasiaJ82

KasiaJ82 Fanka BB :)

Hej! ja nie mam tego wózka ale też chętnie poznam opinie na jego temat.. w szczególności o wersji z 2008 roku.
    Bardzo mi się wózeczek podoba, oglądałam go w sklepie i bardzo fajnie się nim skręca, jest wysoki co jest dla nas bardzo ważne i ma dosć duża i obszerną gondolkę (dzidzia będzie w styczniu). Fajna jest też spacerówka, dosć duża w porównaniu z innymi kubełkami, ale fajnie się zmienia pozycje i ta podporka na nozki lekko chodzi. Jest też do niej okrycie na nóżki bardzo miękkie i cieplutkie. I co najważniejsze ma fotelik wpinany w stelaż.
    Nie reklamuje go bo sama zastanawiam się czy go kupić, oglądałam tez mutsy ale spacerowka malutka wąziutka a gondolka mała..
    Koleżanka teraz kupiła Rodeo i na dniach bedzie wychodzic na pierwsze spacerki wiec napisze co i jak:-)

3. reklama
  4. Mag0072

Ja chyba będę już zamawiala bo jest bardzo fajny. Tylko z 4 kolami przednie są skrętne. :-)

5. KasiaJ82

Ja mam jeszcze troszkę czasu do urodzin malenstwa :tak:
    ale pewnie kupie ten bo fajny jest! a jaki kolor Ci się podoba??
    bo mnie dla chłopca siwy z nieb, dla dziewcz-roz z siwym! ale jestem w 4 miesiacu dopiero wiec mam czas:-)
    Ten z 4 kołami jest fajny ale ja raczej jestem na ten 3tec nastawiona:tak:

6. Mag0072

Ja mam termin na pazdzirnik. Kolor czrny ze zlotymi wstawkami chyba. Ja też jeszcze nie wiem do końca czy 3 czy 4 kolowy. Zobaczymy jak kupię to napiszę co i jak. :-D

7. KasiaJ82

Czarny ze złotym jest śliczny:tak:mnie sie on bardzo podoba widziałam na żywo:-)tylko że mama moja sponsoruje wózek a jej czarny nie przypadł do gustu wiec mamy wybór siwy nieb lub siwy roz ewentualnie granat..ale ten niebardzo..
    Czekam z niecierpliwością na relacje z zakupu i potem z jezdzenia z maluszkiem:tak:

8. Samanta78

Samanta78 Zaangażowana w BB

Mi też ten wózek się podobał jak pooglądałam go na allegro. Pojechałam do sklepu, zobaczyłam go na żywo i zmieniłam zdanie.
    Przede wszystkim ten 3-kołowy nie sprawdza się w prowadzeniu, tzn. to przednie koło niby jest obrotowe ale co chwilę gdzieś się blokowało i to przy pustym wózku a co dopiero jak będzie dziecko w środku i ciężar.
    Poza tym wykonanie wózka też daje wiele do życzenia... Jednym słowem odechciało mi się kupna tego wózka :eek:

9. KasiaJ82

Samanta78 ja jezdzilam i si enie zablokował. ale wiadomo z takim malym kolkiem to roznie bywa.. A napisz w takim razie jaki wózek wybrałaś i gdzie są jakies fajne sklepy na Śląsku:tak:bo ja narazie byłam w Plejadzie w exclusive baby...najgorsze jest to jak mi sie jakis podoba to albo za mała gondola albo spacerówka do bani... ehh albo za niski bo my wysocy jesteśmy...

10. reklama
  11. gologata

gologata Początkująca w BB

Co sądzicie o ABC take off???

12. edyta27

edyta27 O&M

Brzydki jak dla mnie:blink: a co do strony funkcjonalności się nie wypowiadam, ale ze względu na wygląd bym go nie kupiła.

Poleć forum