reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Wózek ABC 3 TEC co myślicie?

reklama

KasiaJ82

Fanka BB :)
Miasto
PL
Rozwiązania
0
Hej! ja nie mam tego wózka ale też chętnie poznam opinie na jego temat.. w szczególności o wersji z 2008 roku.
Bardzo mi się wózeczek podoba, oglądałam go w sklepie i bardzo fajnie się nim skręca, jest wysoki co jest dla nas bardzo ważne i ma dosć duża i obszerną gondolkę (dzidzia będzie w styczniu). Fajna jest też spacerówka, dosć duża w porównaniu z innymi kubełkami, ale fajnie się zmienia pozycje i ta podporka na nozki lekko chodzi. Jest też do niej okrycie na nóżki bardzo miękkie i cieplutkie. I co najważniejsze ma fotelik wpinany w stelaż.
Nie reklamuje go bo sama zastanawiam się czy go kupić, oglądałam tez mutsy ale spacerowka malutka wąziutka a gondolka mała..
Koleżanka teraz kupiła Rodeo i na dniach bedzie wychodzic na pierwsze spacerki wiec napisze co i jak:-)

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Ja mam jeszcze troszkę czasu do urodzin malenstwa :tak:
ale pewnie kupie ten bo fajny jest! a jaki kolor Ci się podoba??
bo mnie dla chłopca siwy z nieb, dla dziewcz-roz z siwym! ale jestem w 4 miesiacu dopiero wiec mam czas:-)
Ten z 4 kołami jest fajny ale ja raczej jestem na ten 3tec nastawiona:tak:

Miasto
Sandomierz
Rozwiązania
0
Ja mam termin na pazdzirnik. Kolor czrny ze zlotymi wstawkami chyba. Ja też jeszcze nie wiem do końca czy 3 czy 4 kolowy. Zobaczymy jak kupię to napiszę co i jak. :-D

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Czarny ze złotym jest śliczny:tak:mnie sie on bardzo podoba widziałam na żywo:-)tylko że mama moja sponsoruje wózek a jej czarny nie przypadł do gustu wiec mamy wybór siwy nieb lub siwy roz ewentualnie granat..ale ten niebardzo..
Czekam z niecierpliwością na relacje z zakupu i potem z jezdzenia z maluszkiem:tak:

Samanta78

Aktywna w BB
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Mi też ten wózek się podobał jak pooglądałam go na allegro. Pojechałam do sklepu, zobaczyłam go na żywo i zmieniłam zdanie.
Przede wszystkim ten 3-kołowy nie sprawdza się w prowadzeniu, tzn. to przednie koło niby jest obrotowe ale co chwilę gdzieś się blokowało i to przy pustym wózku a co dopiero jak będzie dziecko w środku i ciężar.
Poza tym wykonanie wózka też daje wiele do życzenia... Jednym słowem odechciało mi się kupna tego wózka :eek:

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Samanta78 ja jezdzilam i si enie zablokował. ale wiadomo z takim malym kolkiem to roznie bywa.. A napisz w takim razie jaki wózek wybrałaś i gdzie są jakies fajne sklepy na Śląsku:tak:bo ja narazie byłam w Plejadzie w exclusive baby...najgorsze jest to jak mi sie jakis podoba to albo za mała gondola albo spacerówka do bani... ehh albo za niski bo my wysocy jesteśmy...

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry