reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek ABC 3 TEC co myślicie?

reklama
Hej! ja nie mam tego wózka ale też chętnie poznam opinie na jego temat.. w szczególności o wersji z 2008 roku.
Bardzo mi się wózeczek podoba, oglądałam go w sklepie i bardzo fajnie się nim skręca, jest wysoki co jest dla nas bardzo ważne i ma dosć duża i obszerną gondolkę (dzidzia będzie w styczniu). Fajna jest też spacerówka, dosć duża w porównaniu z innymi kubełkami, ale fajnie się zmienia pozycje i ta podporka na nozki lekko chodzi. Jest też do niej okrycie na nóżki bardzo miękkie i cieplutkie. I co najważniejsze ma fotelik wpinany w stelaż.
Nie reklamuje go bo sama zastanawiam się czy go kupić, oglądałam tez mutsy ale spacerowka malutka wąziutka a gondolka mała..
Koleżanka teraz kupiła Rodeo i na dniach bedzie wychodzic na pierwsze spacerki wiec napisze co i jak:-)
 
Ja mam jeszcze troszkę czasu do urodzin malenstwa :tak:
ale pewnie kupie ten bo fajny jest! a jaki kolor Ci się podoba??
bo mnie dla chłopca siwy z nieb, dla dziewcz-roz z siwym! ale jestem w 4 miesiacu dopiero wiec mam czas:-)
Ten z 4 kołami jest fajny ale ja raczej jestem na ten 3tec nastawiona:tak:
 
Ja mam termin na pazdzirnik. Kolor czrny ze zlotymi wstawkami chyba. Ja też jeszcze nie wiem do końca czy 3 czy 4 kolowy. Zobaczymy jak kupię to napiszę co i jak. :-D
 
Czarny ze złotym jest śliczny:tak:mnie sie on bardzo podoba widziałam na żywo:-)tylko że mama moja sponsoruje wózek a jej czarny nie przypadł do gustu wiec mamy wybór siwy nieb lub siwy roz ewentualnie granat..ale ten niebardzo..
Czekam z niecierpliwością na relacje z zakupu i potem z jezdzenia z maluszkiem:tak:
 
Mi też ten wózek się podobał jak pooglądałam go na allegro. Pojechałam do sklepu, zobaczyłam go na żywo i zmieniłam zdanie.
Przede wszystkim ten 3-kołowy nie sprawdza się w prowadzeniu, tzn. to przednie koło niby jest obrotowe ale co chwilę gdzieś się blokowało i to przy pustym wózku a co dopiero jak będzie dziecko w środku i ciężar.
Poza tym wykonanie wózka też daje wiele do życzenia... Jednym słowem odechciało mi się kupna tego wózka :eek:
 
Samanta78 ja jezdzilam i si enie zablokował. ale wiadomo z takim malym kolkiem to roznie bywa.. A napisz w takim razie jaki wózek wybrałaś i gdzie są jakies fajne sklepy na Śląsku:tak:bo ja narazie byłam w Plejadzie w exclusive baby...najgorsze jest to jak mi sie jakis podoba to albo za mała gondola albo spacerówka do bani... ehh albo za niski bo my wysocy jesteśmy...
 
reklama
Do góry