reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek ABC 3 TEC co myślicie?

na dniach - jak urodzę - odbierać będę 4Teca. dam znać, jak się sprawuje :-)

jeśli chodzi o sklep z wózkami - polecam sklep Bocian w Zabrzu, mają ogromny wybór modeli, wózek można zamówić (za niewielką zaliczką) i odebrać dopiero po porodzie. (od wtedy też liczy się gwarancja, co ważne!)
 
reklama
Super wiadomość:tak:Ja jeszcze mam troszkę czasu i zastanawiam się miedzy dwoma wózeczkami własnie ABC 3tec a Bolder3...tylko jeszcze Boldera na żywo nie widziałam.. są może w Zabrzu w tym Bocianie?? Bo ja ze śląska jestem
 
I jak tam sprawuje sie 4tec???Ja dziisaj byłam oglądać na żywo wozeczki i ani bolder alni 3tec to nie będzie. Choć mamy jeszcze duzo czasu ale najbardziej nam sie spodobał ABC Design Rodeo i to chyba ten wózio bedzie!!
 
Cześć,jestem bardzo ciekawa jaką masz opinię na temat tego wózka?nam bardzo się podoba i planujemy go kupić za miesiąc ale jeszcze nie znamy konkretnej opinii.Dokładnie chodzi mi o model abc 3tec.prodzę o szybka odpowiedź.dziękuję i pozdrawiam
 
Cześć Kasiu możesz powiedzieć mi coś o wózku abc design 3tec,nie mam możliwości zobaczenia go bo mieszkam zagranica a w kwietniu jedziemy po wyprawkę do Polski i chyba zamówimy abc 3tec.Czy to prawda że jest niestabilny?pozdrawiam
 
moja siostra miala ten wozek i jest super wiadomo ze podczas podjazdu pod kraweznik trzeba uwazac ale w koncu to spacer z dzieckiem a nie maraton,ogolnie wozek super zwrotny kołka skretne jest super jak dla mnie
 
Do góry