reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

Mam pytanie do mam posiadających starsze dziecko, które też wymaga jeszcze wózka. Czy decydujecie się na podwójny wózek? Jaki? Mi bardzo się te podwójne nie podobają, ale chyba nie mam wyboru, bo Julek jeszcze sporo w wózku jeździ. Muszę więc coś wybrać a nic mi się nie podoba i kosztuje fortunę!! Na pewno nie chcę wózka, gdzie maluszek leży prawie pod rodzeństwem. Chyba jedno za drugim byłoby the best. Proszę Was bardzo o jakieś rady.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała z wózka 2w1 aale - fotelik + spacerówka?? Bo o takiej opcji dla malucha słyszałam, ale brak gondoli do mnie nie przemawia...
 
Heledorka ja na początku myślałam o podwójnym wózku, ale zrezygnowałam. Kupuje wózek Espiro GTX: espiro-gtx.jpg i dokupuję dostawkę do wózka Litaf Seat2Go: Litaf_Seat2Go1.jpg
 
Asinka dzięki, a myślisz, że starszak da radę z taką przystawką? Na chwilę można na niej posiedzieć, ale dłużej to chyba niewygodnie i dziecku i mamie, która musi uważać żeby nie kopać dziecka hehe. Mój Julek jeszcze sporo jeździ w wózku, nie wiem jak Twój starszak. Wątpię, żeby Julo usiedział na takim czymś... A znasz kogoś kto użytkuje takie coś? Trzeba by poszukać opinii. Widzę, że jesteś właściwie zdecydowana. A może jakiś podwójny wózek przypadł Ci do gustu, który możesz polecić, zanim zdecydowałaś się na dostawkę?
Alfa tu w Irlandii to jest najpopularniejszy zestaw. Mało kto chodzi z gondolą. Widać tylko maluszki w foteliku wpiętym w wózek albo w spacerówce rozłożonej na płasko. Jak widać można. Kwestia mody i wyboru :)
 
my co prawda potrzebujemy pojedynczy ale polecam babyjogger-a jeśli chodzi o podwójne, w cale więcej miejsca nie zajmuje a wygląda super. Ma olbrzymi kosz i fajną kolorystykę:-)
 
Kurcze czyli można :D Zastanawiałam się czy fotelik nie jest zbyt niewygodny tak codziennie.. Ale widać nie :-)
 
Ala dzięki, właściwie babyjogger to jedyny, który dotychczas przypadł mi go gustu :) Jednak jest dość drogi i to bez gondolki, którą też bym chciała. Oczywiście mówimy o takim, gdzie jedno siedzisko jest za drugim, a nie obok.
Alfa można, ale polscy specjaliści powiedzą Ci, że na dłuższe spacery lepsza jest gondola, bo dziecko ma wygodnie. Jednak większość Irlandek tym się nie przejmuje lub nie chodzi na dłuższe spacery - nie wiem :p Ja jestem za gondolką, a taki fotelik fajnie jest móc wpiąć np. jak wyskakujesz autem na zakupy albo na pocztę :) Zależy ile zamierzasz spacerować. Pamiętać też trzeba, że nasze marcowe dzieci nie będą pewnie długo w gondoli jeździły, bo będzie lato, więc pewnie szybko się przerzucimy na spacerówki. Decyzja należy do Ciebie.
 
Ala dzięki, właściwie babyjogger to jedyny, który dotychczas przypadł mi go gustu :) Jednak jest dość drogi i to bez gondolki, którą też bym chciała. Oczywiście mówimy o takim, gdzie jedno siedzisko jest za drugim, a nie obok.
Alfa można, ale polscy specjaliści powiedzą Ci, że na dłuższe spacery lepsza jest gondola, bo dziecko ma wygodnie. Jednak większość Irlandek tym się nie przejmuje lub nie chodzi na dłuższe spacery - nie wiem :p Ja jestem za gondolką, a taki fotelik fajnie jest móc wpiąć np. jak wyskakujesz autem na zakupy albo na pocztę :) Zależy ile zamierzasz spacerować. Pamiętać też trzeba, że nasze marcowe dzieci nie będą pewnie długo w gondoli jeździły, bo będzie lato, więc pewnie szybko się przerzucimy na spacerówki. Decyzja należy do Ciebie.

A mi się właśnie wydaje że nasze dzieci dużo czasu spędza w gondoli bo mogą spokojnie spać w nich na świeżym powietrzu wiosną i latem... Co już nie byłoby takie wygodne w nosidełku....
 
Heledorka myślałam intensywnie o Kees Tandem K-2 bodajże. A co do podstawki, to u mnie to będzie bardziej z myślą jak będę szła sama z dwójką na spacer bądź gdziekolwiek. A tak to mam parasolke. A Tymek już ładnie sam chodzi na spacerach, ale wiadomo, że będzie chciał odpocząć także na takie sytuację będzie ten podest.
 
reklama
Ja mam 3w1 i absolutnie nie umiem sobie wyobrazić tylko fotelika, gondolka większa, jakaś przyjemniejsza :D A tak pytałam, bo gdzieś słyszałam, że dziewczyny tak kupują :D
 
Do góry