reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek... ale jaki?!

reklama
na przyszła wiosne zamiana na spacerowke maclarena xt albo xlr. Gdyby nie to ze u nas zima zawsze duzo śniegu to od razu kupilabym maclarena. Pozdrawiam!
popieram zakup!
Ja jestem zdecydowana na Maclarena techno xlr:tak: w sierpniu jedziemy:tak: na urlop i wlasnie ten wozek zabierm ze soba:tak:
Heledorka ja na początku myślałam o podwójnym wózku, ale zrezygnowałam. Kupuje wózek Espiro GTX: Zobacz załącznik 527471 i dokupuję dostawkę do wózka Litaf Seat2Go: Zobacz załącznik 527472
dobry wybor:tak:kjp/9h
zdecydowanie 3 w 1
Dzieciaczki Nasze spedza w gondoli marzec, kwiecien a ktowie jaki bedzie maj...
przy corce mialam 3 w 1 ale teraz nie zamierzam takowego kupowac
Na poczatek tylko wozek gleboki a na lato parasolka Maclarena:tak:Fotelik tylko do auta:tak:
 
Jeśli chodzi o gondolę powiem Wam, że ja mam bardzo mieszane uczucia. Kupiłam wózke 3w1 bo właśnie bardzo mi na tej gondoli zależało, zwłaszcza że Szczepcio miał się urodzić w styczniu ale urodził się w lutym, na dodatek ciepło bardzo było a On dziecię ciekawe świata bardzo i skończyło się na tym, że gondolę może z miesiąc używaliśmy, bo mimo tego iż ma regulowane oparcie to widok ograniczony i mały spacerów w niej nie lubił, jak jechaliśmy gdzieś to fotelik wpinałam w stelaż no i na spacerówkę szybko się przerzuciliśmy, w niej dla odmiany spacery uwielbiał a i mnie wygodniej było bo wózek dużo lżejszy.
W każdym razie gdybym nie miała gondoli to teraz bym myślała bardzo długo czy warto kupić.
Jednak trzeba brać pod uwagę, że dzieci bardzo różne, znajoma urodziła w kwietniu a gondoli używała ponad pół roku bo córeczce wygodnie było
 
Ala 84 dzięki za wiadomość znalazłam stołka za niecałe 2000 zł z pełnym wyposażeniem plus dodatki typu spiworek, itp mam jeszcze pytanko napewno będziesz wiedzieć jako stara uzytkowniczka :) ja w temacie jestem jeszcze zielona - pierwsze dziecko w drodze
Napisz mi kochana czy dokupic zaczepy umożliwiające montaż fotelika maxi cosi
Czy znasz temat ? Nie mam pojęcia ale wydaje mi sie chyba przydatny ? Co o tym sądzisz ? Będę wdzięczna za podpowiedź
 
ja mam adaptery i jak często jeździsz autem to polecam:) Jak bobas zaśnie w aucie to nie musisz go budzić tylko hop na stelaż fotelik i po sprawie:)
 
reklama
Zakupiłam X lander xq 2 w 1 - tylko 200f
fotelik dokupię sama
prawie 6 miesięcy czaiłam się na ten model aż w końcu się udało - kolor też w miarę.
wózek ma 5 miesięcy w tym 3 stał w domu bo babka też w foteliku samochodowym do samochodu nosiła:-D
mam nadzieje że nie będę żałować decyzji

wózek.jpgwózek1.jpg
 
Do góry