reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozek bugaboo by paul frank

sonisia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2011
Postów
721
Miasto
gdynia
witajcie dziewczyny :)

zakochalam sie w wozku bugaboo w kolorowej wersji paul frank :

http://www.motokobiety.pl/Wozek,Gwiazdy,Anna,Przybylska,Bugaboo,Cameleon,1-1217-7-jpg.html

niestety nie mogę nigdzie znaleźć takiego zestawu w PL, stad mam ogromna prośbę do wszystkich mamus (obecnych i przyszłych) o wszystkie info do tego wózka, czy dodatków z tej serii (cameleon) itp :)
dodam ze chodzi mi najbardziej o buduke i spiworek, bo reszte można skompletować.

moze tez są jakieś mamy zainteresowane takim wózkiem?

z gory dziękuje i pozdrawiam..!
 
reklama
sonisia, wydaje mi sie, ze to edycja limitowana :tak: czesto bugaboo i iCandy wydaja wozki w roznych wzorach. Pamietam, ze w zeszlym roku na pewno widzialam wersje, ktora pokazujesz, bo sama chcialam kupic taki wozek i gdybym teraz kupowala, na pewno bylby to wlasnie bugaboo Cameleon :-) moj eMek uparl sie jednak na iCandy apple, ktory tez jest fajny ;-)
 
ja od dwoch lat posiadam cameleona i jest to superowy wozek i jedyny ktory zostawiam dla drugiego dziecka

jesli masz pytania pisz smialo najlepiej na priva
 
Ja też mam cameleona w wersji czarno czerwonej i pomarańczowej na zmianę :-) wózek jest świetny. Ja kupiłam na allegro od kolesia z Holandii, a moje koleżanki ściągały z USA i tak wyszło taniej niż w PL, mój wózek w PL 6000 zł :szok: nie są to tanie wózki ale warto wydać tą kasę!!!!
 
reklama
Ostatnio pisalam wlasnie o tych wozkach gdzies w innej czesci. To niesamowite jak popularne sa te wozki. Trzeba przyznac sa rewelacyjne ale cena tez jest calkiem niezla. Prawda jest jednak taka ze wozki maja byc niezawodne wiec moga przertwac dluzej.
 
Do góry