reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla "wiejskiej mamy"

ooo ja chcałam akurat napisać o jane muum bo ma rewelacyjną amortyzację :) no i duży kosz pod wózkiem się przydaje bo na wsi to można na cały dzień na spacer wychodzić a wtedy niewygodnie ze sobą ciągać jakieś torby :)
 
reklama
fajnym wózeczkiem jest również graco symbio, ma dobre sprężyste zawieszenie tłumiące górki ale podoba mi się również przekładana rączka.
 
jane muum owszem jest stabilnym wozkie, amortyzacja pomaga właśnie gdzies na jakichś pagórkach małych, wiadomo, że na wsi nie wszędzie jest zrobiona asfaltowa droga, więc przydaje się taki wózek jak muum,
również graco evo byłby dobry, nie ma zbyt duzych tych kół, ale stabilna konstrukcja pozwala na pewne manewrowanie po piaszczystym terenie, a to wlasnie koła sprawiają, że wózek nie jest ciezki :)
 
a ja tak jak już dziewczyny wcześniej pisały polecam ROAN MARITA. Mieszkam na wsi i ten wózek to był dla mnie "mercedes", nie musiałam go wnosić na piętro więc waga mi nie przeszkadzała a na zakupy zabierałam go sporadycznie. Mój syn spędzał w nim baaardzo dużo czasu, zarówno zimą jak i wiosną. Dla mnie jest rewelacyjny!!!!
 
no wlasnie dlatego jane muum mi bardzo pasuje bo to jest swietny wozek na spacery terenowe. my bardzo czesto zbaczamy z chodnikow do lasow i w inne tereny nie do konca rowne i muumka sie sprawdza super
 
jak dla mnie na takie tereny to tylko mura nowa maxi cosi, tak jak ktoś wspomniał, będzie miała najlepsze koła moim zdaniem
 
ROAN MARITA to nie mój typ wolę nowoczesne modele całkiem fajny jest także speedi jeśli chodzi o trudny teren
 
chodzi o speedi od quinny? rzeczywiście też porządny wózeczek, ale bardzo zgrabnie się prezentuje
 
reklama
Jak juz pisalam wczesniej, mura jest super w teren te nowe modele po 'liftingu'' sa ulepszone od poprzednich, po pierwsze maja lepiej zabudowana spacerowke,po drugie kola sa zrobione z pianki z pecherzykami powietrza przez co nie sa ciezkie i awaryjne jak pompowane ale zachowuja sie tak samo jakby byly pompowane czyli sa odpowiednie w teren.
 
Ostatnia edycja:
Do góry