reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

A jaki masz dokladnie model SLine czy ktory? Bo gdy weszŁam w opinie wozka to tragiczne sa..ze psuje sie w nim prawie wszysko koła amortyzatory i ze jest bardzo ciezki 14kg ..
 
reklama
Ja kupuje 3w1. Na oku mam Moretti, albo Tutek Grander. Są one wygodne bo fotelik możesz wpiac w stelaż i używać jako mini gondoli na zakupach np. Gondola to też fajna rzecz zwłaszcza w zimę. Pod warunkiem że maluch będzie chciał q niej jeździć bo mój Andrzej jak się tylko obudził i orientowal że jest w gondoli to taki alarm podnosił że praktycznie jej nie używałam i nosiłam w chuscie :) za to soacerowke używałam bardzo długo.
 
Ja mam dziecko lutowe:) Kupiłam wozek 3w1, z fotelikiem który również ma bardzo dobre wyniki testów - więc można i kupić taki zestaw.
Mój wózek to Teutonia Be You z fotelikiem Tario plus baza do auta. Z fotelika jak i wózka jestem bardzo zadowolona. Z gondoli bylam bardzo zadowolona,teraz jeździmy w spacerowce,która jest według mnie swietna. Jeszcze pojezdzimy pewnie do zimy (nad czym ubolewam strasznie ) i muszę kupić inną spacerowke z uwagi na częste wyjazdy i pchanie stelażu do bagażnika- szkoda mi go niszczyć,a jest na gwarancji to niech posłuży potem innej mamie ,i musze kupić fotelik do auta normalny bo mała zaczyna protestować.Wiec za duzo rzeczy lezaloby w domu w kartonach-gondola,fotelik,baza..:)

Materac mam pianka-latex 15cm (teraz widzę ze mógł być cieńszy i też by był dobry) .

Przy pierwszym dziecku zawsze człowiek glupieje I nakupi wiele niepotrzebnych rzeczy, teraz przy drugim już tylko to co potrzebne bardzo bralam:)
Jak coś to pisz, w końcu ja już małą lutoweczke mam przy sobie :)
 
Ja miałam spacerówkę fajna po synku (rozkładana na płasko) więc teraz do kupiłam tylko miękka gondole i fotelik 0-13kg. Nie widzę sensu kupowania głębokiego wózka wolę kupić porządna spacerówkę.
A i syn jeździł tylko 3.5msc w głębokim bo wolał w spacerówce

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Dziewczyny czy mialyscie stycznosc z wozkami firmy Adamex? Ogladalam dzis w sklepie dwa rodzaje jeden Barletto a drugi Aspena Delux byly one 2w1 z mozliwoscia dokupienia fotelika tejze firmy lub adapterem i maxi cosi.. Polecacie jakis z tych wozkow? :-)
 
Też mam adamex na oku choć nie wiem czy 2w1 czy 3w1 czy fotelik ich... wolałabym lepsiejszy z atestami itd - maxi cosi/cybex. Lepiej pasami zabezpieczać czy na bazę?
 
Ostatnia edycja:
Też mam adamex na oku choć nie wiem czy 2w1 czy 3w1 czy fotelik ich... wolałabym lepsiejszy z atestami itd - maxi cosi/cybex. Lepiej pasami zabezpieczać czy na bazę?
Wg mnie lepsza baza choc jest to.wersja duzo drozsza..a z drugiej strony oszczedzac na zdrowiu dziecka nie bede..bo zbyt dlugo staralismy sie o bobaska :-)
 
Słoneczko jak tak patrzę wózek co się podoba (z tych co Ty) + maxi cosi z bazą to uuuu.

Dziadki szczęście mówią, że w świnkę odkładają. 1 dziecko w rodzinie.
 
Słoneczko jak tak patrzę wózek co się podoba (z tych co Ty) + maxi cosi z bazą to uuuu.

Dziadki szczęście mówią, że w świnkę odkładają. 1 dziecko w rodzinie.
Fakt bardzo drogo to wychodzi,zwlasza ze taki wozek uzytkuje sie okolo roku?! Pozniej kazda szuka lzejszej.spacerowki.. Moze warto cos uzywanego znalezc? Ja juz sama nie wiem...
 
reklama
Ja wczoraj kupiłam fotelik cybex aton który ma 5 gwiazdek bezpieczeństwa gdy zapinany jest na pasy, a 4 gwiazdki gdy jest z bazą więc nie prawdą jest ze z bazą jest bezpieczniej. Jest to tylko wygoda bo łatwiej fotelik wpiąć i wypiąć :) fotelik kosztował 500 zł a baza do niego 600 i jak dla mnie to niepotrzebny wydatek bo do większego fotelika już i tak ta baza pasować nie będzie :)
A co do wózka to wpadł mi w oko adamex vicco 2w1 z możliwością zamontowania fotelika :)
 
Do góry