reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek na wiosne, jaki polecacie ? :)

Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
9
Witam,mam pytanie do mam :) jaki wózek polecacie ?
Zastanawiam sie nad markami : Coletto Verona 3 w 1 ,, Bebetto Luca , Adamex Vicco
Może ktos mial taki i ma opinie ? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Dziewczyny jeździcie z pokrywą w gondoli?Jak ubrać pod, trzeba śpiwór, czy kombinezon wystarczy?Albo lepiej wziąć kocyk i pokrywę, czy kombinezon i śpiwór? Mały ma 2 tyg. nie chcę go przegrzać, ale wydaje mi się, że zmarznie, bo niby słońce ale zimno.
 
reklama
tak naprawdę to sama musisz wybadać, spróbuj ubrać raz tak raz tak, jak bedzie za gorąco to rozbierzesz. Lepiej wziąć więcej i ściągnąć niż zmarznąć
 
Dziewczyny jeździcie z pokrywą w gondoli?Jak ubrać pod, trzeba śpiwór, czy kombinezon wystarczy?Albo lepiej wziąć kocyk i pokrywę, czy kombinezon i śpiwór? Mały ma 2 tyg. nie chcę go przegrzać, ale wydaje mi się, że zmarznie, bo niby słońce ale zimno.
na cebulkę i sprawdzaj kark, nie rączki, jak jest ciepły i nie spocony, to ok.
 
Ja nie stosuje pieluch w cycki, stanik, koszulka, bluzka i kurtka teraz, zasunięta zawsze, wiem, że czasem jest ciepło i wszedzie się już rozbierają, ale babcia mi zawsze powtarzała, ze ciepło w marcu jest zludne bardzo. Zresztą nie wiem jak u Was, ale w moich rejonach marzec zimny.
Także kurtka zasunięta, buda postawiona i jazda :)
 
Słuchajcie dziewczyny, wyszłysmy rano na spacer i zmoczył nas deszcz, akurat nie zabrał folii ze sobą, myślicie, że zostana mi zacieki? Nie suszyłam wózka suszarką ani niczym...
 
reklama
Słuchajcie dziewczyny, wyszłysmy rano na spacer i zmoczył nas deszcz, akurat nie zabrał folii ze sobą, myślicie, że zostana mi zacieki? Nie suszyłam wózka suszarką ani niczym...
nic Ci się nie zrobi, na mały deszczyk nawet nie wyciągm folii. Wózek jest zabezpiecozny. tzn. ten materiał nie przemaka.
 
Do góry