reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek na wiosne, jaki polecacie ? :)

Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
9
Witam,mam pytanie do mam :) jaki wózek polecacie ?
Zastanawiam sie nad markami : Coletto Verona 3 w 1 ,, Bebetto Luca , Adamex Vicco
Może ktos mial taki i ma opinie ? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
To zależy czy chcesz kupić osobno gondolę i spacerówkę, wtedy można kupić spacerówkę0 parasolkę. Ale spacerówką bedziesz jezdzić jesienią, więc ja bym Ci polecała wózek dwa w 1,w tych wielofunkcyjnych wózkach robią teraz termiczne gondole z okienkami, wiec nie musisz się martwić że dziecku bedzie latem za gorąco.
 
reklama
Dziewczyny, na mnie przyszła już pora i zakup wózkajest pierwszorzędną rzeczą, którą muszę załatwić do końca tego miesiąca. Rodzę już za niedługo i wózek użytkować bede wiosna/ lato gondolę. Spacerówkę jesień zima...tak wychodzi. Czy są jakieś specjalne wózki, które pasują do pór roku?
Chłodna92, mnie koleżanka polecała wózek z termiczną gondolą, jest uszyty z oddychających materiałów z okienkiem wentylacyjnym, zresztą budka tez ładnie się opuszcza
 
jeżeli chcesz kupić wózek dwa w jednym, który moim zdaniem bardziej sie opłaca to polecam tutisa. Sama mam i spacerówka jest również porządna, bo nie razwidziałam mamy, które spacerują z wózkami, które wyglądają jak wózki dla lalek!
 
reklama
Do góry