reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek na wiosne, jaki polecacie ? :)

Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
9
Witam,mam pytanie do mam :) jaki wózek polecacie ?
Zastanawiam sie nad markami : Coletto Verona 3 w 1 ,, Bebetto Luca , Adamex Vicco
Może ktos mial taki i ma opinie ? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
my tak kupiliśmy, na dniach otwartych, są rabaty i gratisy. A na stronie powinni mieć listę partnerów, zawsze można do sklepu zadzwonić i spytać, co mają.
Byłam wczoraj w jednym ze sklepow gdzie mam blizej , na ich stronie niby byl dostepny, po czym sie okazalo ze go nie maja...do żor tez mam blisko ale pan stwierdzil ze to jeszcze mniejszy sklep i go tam nie ma...powiedzial ze na magazynie jedynie i ze ciezko bedzie go znalezc zeby obejrzec go na zywo...wątpie ze ktos w ciemno kupuje wozek nie ogladajac go...na zywo inaczej sie to prezentuje niz w internecie...a wiadomo trzeba zobaczyc jak jezdzi itp itd, zostaja Katowice ale tam juz kawalek drogi ehhh
Zaproponowal mi espiro next avenue , podobny do tutisa viva , bardzo ladny i wydaje sie solidnie zrobiony, tylko te koła pompowane jakos mnie odstraszaja...wolałabym miec porownanie tego wozka z tutisem
 
pompowane nie są złe, ale ja wolę tutisa, bo dla mnie najładniejszy i wszystko ogólne naj
Aaaaaaaaa jade w poniedzialek obejrzec tutisatak z ciekawosci napisalam do jednego z pobliskich sklepow gdzie na glownej stronie byl ze jest partnerem tez , ale wchodzac tam mieli tylko aero...pomyslalam ze skoro maja aero to tutisa tez muszr miec,moze nie zaaktualizowali na stronie swojej po prostu i sie okazalo ze maja podobno takie 4 na stanie w roznych kolorach do tego cena tez nizszawiec bede mogla porownac te oba modele wozkow chociaz nie powiem, ze tutisa stawiam na pierwszym miejscu
 
I wygrał espiro :) bardzo podobny do tutisa ale espiro zgrabniejszy i gondola tez, kg podobnie wypada , jezeli chodzi o spacerowke espiro tez sie lepiej prezentuje , gondole mozna przedluzyc bardziej niz w tutisie ,wbudowana moskietera,plus torba ,kubek, pompka i spiworek :) a cenowo podobnie , chociaz ja trafilam na promke i za to wszystko dalam 2200 :) Sklada sie tez go jednym kliknieciem. Teraz tylko czekac na pasazera :)
 

Załączniki

  • 4D238113-A0C6-4090-AE30-452E34E91738.jpeg
    4D238113-A0C6-4090-AE30-452E34E91738.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 169
  • 579C66EA-B0E6-4EFB-A35D-354A6C38114E.jpeg
    579C66EA-B0E6-4EFB-A35D-354A6C38114E.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 168
  • C2D30B1E-B2A7-498D-84FA-CBAD795EA3F2.jpeg
    C2D30B1E-B2A7-498D-84FA-CBAD795EA3F2.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 164
Ostatnia edycja:
I wygrał espiro :) bardzo podobny do tutisa ale espiro zgrabniejszy i gondola tez, kg podobnie wypada , jezeli chodzi o spacerowke espiro tez sie lepiej prezentuje , gondole mozna przedluzyc bardziej niz w tutisie ,wbudowana moskietera,plus torba ,kubek, pompka i spiworek :) a cenowo podobnie , chociaz ja trafilam na promke i za to wszystko dalam 2200 :) Sklada sie tez go jednym kliknieciem. Teraz tylko czekac na pasazera :)
fajnie, że jesteś zadowolona, ale dla mnie to jednak , co innego;-) miłych spacerków
 
Byłam wczoraj w jednym ze sklepow gdzie mam blizej , na ich stronie niby byl dostepny, po czym sie okazalo ze go nie maja...do żor tez mam blisko ale pan stwierdzil ze to jeszcze mniejszy sklep i go tam nie ma...powiedzial ze na magazynie jedynie i ze ciezko bedzie go znalezc zeby obejrzec go na zywo...wątpie ze ktos w ciemno kupuje wozek nie ogladajac go...na zywo inaczej sie to prezentuje niz w internecie...a wiadomo trzeba zobaczyc jak jezdzi itp itd, zostaja Katowice ale tam juz kawalek drogi ehhh
Zaproponowal mi espiro next avenue , podobny do tutisa viva , bardzo ladny i wydaje sie solidnie zrobiony, tylko te koła pompowane jakos mnie odstraszaja...wolałabym miec porownanie tego wozka z tutisem
w tutisie są żelowe koła :)
 
reklama
Do góry