reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

a ja cały czas szukam Coneco Toledo niebieskiego, ale czekam na promocję, obniżkę cen czy cóś:-) na razie są po około 700 zł z przesyłką na allegro. Nie chcę mamy naciągać na drogi wózek, a ten jest zgrabny, ładny i oglądałam go w sklepie, łatwo się prowadzi i wizualnie jest do x-landera podobny:tak:
 
reklama
My ostatnio składalismy ten model wozka i pod siedziskiem są dwa...jakby to nazwac? Zaczepy... i po bokach na zatrzaski. Ale nie sprawdzalam i nie wiem czy jak sie składa wozek, to moze mozna razem ze spacerowka złozyc bez rozpinania?? Żeby sie od kół nie ubrudził... tak sobie pomyslałam.


dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś, bo na tym mi zależało żeby łatwo i szybko można było odpiąć spacerówkę od stelaża. ja muszę niestety rozłożyć wózek na części pierwsze, żeby mi wszedł do autka:-(
 
dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś, bo na tym mi zależało żeby łatwo i szybko można było odpiąć spacerówkę od stelaża. ja muszę niestety rozłożyć wózek na części pierwsze, żeby mi wszedł do autka:-(
Wiem cos o tym, bo nasz bagaznik tez do zbyt pojemnych nie nalezy. Szczerze mowiac nie sprawdzalam, sugerowalam sie tylko wymiarami podanymi przez producenta. Nie wiem czy bedzie trzeba sciągac koła czy nie. No mam nadzieje ze nie.
 
PAULLLA - a dodam jeszcze, że byłam nieco zaskoczona, ze spacerowka sie tak montuje, na takich zatrzaskach jak np w kurtce. Chyba wiedza co produkuja, co??


no właśnie bo oglądałam zdjęcia i jak zobaczyłam te zatrzaski to mój D już się przestraszył, że pół godziny będzie pakować spacerówkę do autka. Już sama niewiem co mam kupić:-( szczerze to wolałabym żeby było na zasadzie klik-klik tak jak jest przy gondoli. Namierzam nastęny model wózka ale muszę się dowiedzieć jaka jest różnica między nim a x-landerem
 
a mam do Was pytanko, czy któraś miała okazję testować lub posiada wózek Nestor Quenne? Jestem na niego prawie zdecydowana, ale wolałabym usłyszeć kilka słów od Was.

a może Tako Jumper X, albo Mikado Boston HIT! WÓZEK MIKADO BOSTON I CITYCAR +GARTISY OD SS (710195773) - Aukcje internetowe Allegro
na innym wątku ktoś go polecał:)

Ten Boston ma małą spacerówkę, bo po rozłożeniu tylko80cm długości, a jeśli znajdziesz jakieś opinie Quenne to podziel się proszę, bo też się bardzo nastawiłam na ten wózek.
 
Dziewczyny co do składania X-Landera to nie wiem czy tak samo składa się model zeszłoroczny, ale ten mój można złożyć bez odpinania spacerówki. Chociaż i tak lepiej ściągnąć wtedy koła, bo niepotrzebnie tylko by zabierały miejsce.
 
My czekamy na buzza:) Ma w tym tygodniu przyjść.. Będę mogła sprawdzić czy mi do bagażnika wejdzie.. Przeważnie będę się sama musiała gimnastykować, więc im mniej skomplikowane składanie rozkładanie tym lepiej, wątpię jednak, czy do bagażnika wejdzie rama razem z niezdjętą gondolą.. Pewnie nie..


 
Ja mam problem z wozkiem bo musze kupic dwuosobowy,przeciez Laura bedzie miala niecale dwa latka kiedy dzidzia sie urodzi.Wozek po Laurze odpada bo jest rozowo-szary,kupilam jej trzy funkcyjny z Chicco,musze go sprzedac...jest jak nowy.
 
reklama
Dziewczyny co do składania X-Landera to nie wiem czy tak samo składa się model zeszłoroczny, ale ten mój można złożyć bez odpinania spacerówki. Chociaż i tak lepiej ściągnąć wtedy koła, bo niepotrzebnie tylko by zabierały miejsce.
No własnie tego nie sprawdzilismy, ale taka miekka ta spacerowka jest, ze mozliwe ze da sie tak zrobic. Teraz raczej nie bedziemy sprawdzac, bo zanim ja uzyjemy to jeszcze troche minie, a skoro wozek juz kupiony to i tak niczego nie zmini. Zreszta nawet jesli sie nie da tak złozyc wozka, to i tak bym go kupila, od poczatku najbardziej przypadl mi do gustu.
 
Do góry