reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

No Puma widze że ten sam wózeczek wam przypadł do gustu co nam!! Oglądałam je w mama i ja ale powiem Ci że znalazłam sklep
w w-wie i maja taniej o 200-300 zł niż u nas w Gdańsku, płacą za kuriera i mozesz zapłacić za wózek przy odbiorze
dzwoniłam do Warszawy i rozmawiałam z babką umowiłam sie na grudzien na zakup mutsy-ego!! :)
 
reklama
Hej Karolla :):) Co ja bym bez Ciebie zrobiła,zawsze jakies dobre wieści przynosisz a ja się własnie strasznie zdołowałam bo czytam o wczesniaczkach :( Napisz gdzie ten sklep, w końcu 300 zł to prawie fotelik :) Którego Mutsy'ego chcesz Urbanrider?? Nooo Karolla spotkanie będzie nieuniknione, liczysz juz dni do wizyty ??:)
Pozdrowionka serdeczne
 
Karolla kupujecie od razu gondolke i spacerówke?? Bo ja chcę najpierw gondolke a potem spacerówke w innym kolorze, bo podobno tak można.
Pozdroofki :)
 
Puma my kupujemy od razu komplet spacerówkę i gondolę i fotelik maxi cosi bo pasuje do tego wózka!! W tym sklepie w w-wie maxi cosi kosztuje 499zł
a u nas 550zł :(
Sprzedawce znalazłam na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64615934
to jest normalny sklep z wózkami, pytałam o foteliki saqmochodowe i tez mają
ja chce wózek Joey - taki srebrno-czarny w mama i ja kosztuje 2990 a u nich 2600zł wiec prawie 400zł taniej!!

 
Karolla, kupiliśmy a własciwie moja mama kupiła Mytsy'ego w Niemczech za niecałe 2000 tyś, może jak masz możliwość to gdzies tam się rozejrzyjcie, jest to cholernie duża różnica a jeszcze do tego kupiła fotelik MAxi Cosi i dostała jeszcze jakiś upust.
Pozdrawiam serdecznie i uściski dla brzusia :):):)
 
kurcze dzięki Puma za info!!
Mam rodzinę w Niemczech wiec moze ktoś mi kupi wózeczke za tą cene!!
Patrzyłam na niemieckim ebay-u ale też sobie drogą liczą wiec myślałam ze nie ma różnicy w cenie!!
A ten wózeczek był kupowany w normalnym sklepie ???
Pozdrowionka!!
 
my wczoraj w ramach czekawosci zaczelismy czytac o wozkach... i co?
latwiej jest wybrac samochod:) tatus powiedzial ze on tyle bajerow w samochodzie nie ma :)

juz powiem ze sama nie wiem co bedze z tym wozkiem wiem jedno ma byc lekki:) i funkcjonalny
 
Karolla , mama kupiła go w normalnym sklepie z wózkami,cały wózek tj. gondolka ze spacerówką kosztował 510 euro po 10% upuście,z racji tego,że płacone było gotówką i mama brała cały komplet.W sumie z fotelikiem maxi cosi wyszło coś ok 2200 a u nas ok 3000 więc ogromna różnica. Wózeczek jest super,stoi i cieszy oko,wydaje mi się ,że w użytkowaniu też będzie wygodny :) Jeździłam nim dzisiaj po ogrodzie rodziców i naprawdę jest fajny,stabilny i wszystko się szybciutko i ładnie składa.
Aniołekk myśmy mieli podobny problem, czasami po prostu totalna depresja tyle tego jest,że naprawdę trudno wybrać :)Co do lekkości wózka to wszystki na pompowanych,dużych kołach są ciężkie ale niektóre są tak pomyślane, że jak je złożysz to możesz taki złożony wciągnąć za sobą po schodach i faktycznie nieźle to wychodzi. Mieszkam na 3 piętrze więc zależało mi na tym,żeby jakoś dotrzeć na górę i nie paść z wyczerpania :)
Owocnego szukania i pozdrowionka :):):)
 
reklama
Super Puma że jesteś zadowolona z wózeczka !!
No to ja bede próbować przez rodzinkę w Niemczech sie czegoś dowiedziec ;)
Buziaki!!!
 
Do góry