reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

hej Koleżanki!
Wiec chce dolozyc swoje 5 groszy, do tego naszego tematu.
Tym przyszlym mamusiom, ktore nie koniecznie chce wydac cala lub kilkakrotnosc pensji polecam tez wozki NOWALEX. To tez polska firma, ktorej wozki (gondola i spacerowka) kosztuja, przynajmniej ten co widzialam 500zl z groszami! A sa na prawde fajne. Dla zainteresowanych polecam tez strone www, ale niestety bez cen :o(

www.nowalex.com.pl

A poza tym, z wozkow powiedzmy do 1000zl, fajne ma tez Eljot-no i sa dostepne w internecie, w pelnej gamie kolorystycznej i chyba wszystkie mozliwe modele.

www.eljot-wozki.com.pl

A tak miedzy nami mowiac, to ja juz powoli swira dostaje od tych wozkow, najchetniej bym juz kupila, zeby nie ogladac i sie nie zastanawiac. Chyba tak zrobie... :)

pozdrawiam i miłego oglądania...!!

pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie!!! :)
 
reklama
nausea pisze:
Aniołek wózek faktycznie bardzo fajny:)cieszę się, że juz takie zakupy masz za sobą, ale z marketami trzeba uważać!
Słyszałyście, że dziewczyna urodziła między regałami, a pracownice odebrały poród, inna urodziła na swojej obronie magisterki??!!!Ale numery, trzeba uważać,......z drugiej strony ja to mogłabym w IKEA urodzic i mieć jakis rabacik dożywotnio...hihi...pozdrawiam i życze dobrego nastroju tej jesieni:)

szkoda ze do ikei mamy daleko a w naszej wiosce nie predko wybuduja takich sklep raciej kolejny hipermarket z jedzeniem:(
ostatnio w czerwcu jak bylam na swojej obronie na SGH to wybralam sie do ikei i dorwalam taki fajowy dywanik nzielony z mrowkami do pokoi dla Igorka:)
sliczny :) juz sobie uparzylam lustro do nowej lazienki i troche innych drobiazgow ale trzeba bedze jechac az do poznania:((
 
od kilku godzin mój synalek posiada wózek chicco 6 wd granatowo -beżowy, jakoś udało mi sie naciągnąć męża choć cały czas twierdził, że rozmowy o wózku zaczniemy w grudniu, widać coś mu sie odmieniło ;D
 
Witam wszystkie mamunie :) Wreszcie i ja zdecydowałam się na konkretny wózek bo mąż za moje marudzenie dostawał już świra hehe ;) Wybrałam dla naszej Olci wózek deltim voyager 005 i myślę że jest to pełna rewelacja za rozsądne pieniądze. Jest to typowa spacerówka z opcją przystosowaną dla noworodków. Super nosidełko z budką, przekładana rączka i inne bajerki - pełna rewelacja. Sprawdził się już u mojej przyjaciółki podobny model tej firmy więc chyba jest godny polecenia :) Pozdrowionka dla wszystkich mamuś i ich brzucholków;)
 
Agnieszka dobry wybor ,my rowniez mamy ten wozek po starszym synie ,jedyny mankament tego wozka to waga jest strasznie ciezki pozniej jak dziecko rosnie .
Ale ogolnie jest fajny ,polecam bo naprawde za te pieniadze warto.
 
Bata, dobry wybór ;) ;D Piszę tak, bo ja już dawno zdecydowałam się na ten wózeczek, o czym pisałam na wątku wyprawka dla bejbusia. Tylko ja chcę kolor oliwkowy. Jak wózeczek prezentuje się w rzeczywistości? tzn. w domu? Mam nadzieję, że będziemy z niego zadowolone :) :) :) Pozdrawiam!!!
 
wózek jest świetny, kusi mnie by wypróbować go w plenerze, tylko co zrobię jak ktoś zajrzy do środka a tam pusto ;D, ale po domku dobrze się nim jeździ :laugh:
 
reklama
bata, hehe, to rzeczywiście byłby szok dla zagladającego do wózka ;D ;D ;D może włóż tam jakiegoś misia albo lalkę? ;) ;D ;D ;D Pozdrawiam!!
 
Do góry