reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

Kasia 178, dzisiaj zdjełąm gondole i złożyłam całość w spacerówke, prezentuje sie bardzo dobrze, naszym maleństwom będzie w niej wygodnie i co najważniejsze ciepło :laugh:
 
reklama
Edka 81!

Wózki El jot sa naprawdę fajne, mnie wpadł w oko model Capri plus , wielofunkcyjny. Zgrabny jest , ma wysoko zamontowaną gondolę , a co najważniejsze w obydwu wersjach waży tylko 10 kg. Czyli wyjątkowo mało jak na wózek wielofunkcyjny. Cena tez jest przystępna , bo około 700 zł.

Zauważyłam ,że w Częstochowie i okolicach jest istne "zagłębie wózkowe". Jest tam mnóstwo polskich firm produkujących wózki. Chyba będę musiała męża namówić na mała wyprawę.
 
Pediq ja tez to odkry;am ze w Czestochowie jest duzo producentow wozkow. Na szczescie moja psiapsiola mieszka 30 kilosow od Czestochowy i jak cos to ma mi kupic i przywiesc :) ale to sie jeszcze zobaczy
 
Bata, cieszę się z tego co piszesz, bo w sumie za rok nasze maluszki będą jeździć już w zimie w spacerówkach i dobrze by było, żeby były one cieplutkie i przytulne i wygodne dla naszych smyków :) Pozdrawiam :) :)
 
Witam Koleżanki!
Bardzo sie ciesze, ze przydaly sie na cos moje elaboraty na temat wozkow :)
My od niedawna jestesmy szczesliwymi posiadaczami wozka firmy EMjot model Voyager, kolor oliwkowo-żółty. Mam nadzieję, że naszej Dzidzi też się spodoba... :) No i oby się dobrze sprawdził.
Cena jak najbardziej rozsądna - 850zl!
polecam

pozdrawiam wszystkie Ciężarówki!!!!
papa

edka81
 
Ups, walnęłam małą gafę- model naszego wózka to Virage, a nie Voyager jak napisałam ;D
A wszystko chyba przez nadmiar informacji... :D

Miłego szukania tym co jeszcze nic nie wybrali...hihi, my to już mamy za sobą... ;)

pozdrowka

edka81
 
witam

Ja co prawda model wózka mam już wstępnie wybrany, jest to wózek firmy ARPI travel lux, ale cały czas się zastaawiam czy to jeszcze nie za wcześnie na jego zakup.
Jestem w 28 tygodniu.

Jeśli ktoś jest nim zainteresowany przesyłam adres strony producenta: www.arti.pl/new/index3.php

pozdrawiam.
 
reklama
Niunia wozeczek fajny i nie drogi. Ja wozek kupuje dopiero jak sie dzidzia urodzi jakos tak narazie nie chce a po drugie dziadki sie maja dolozyc a oni naleza do tych przesadnych>pozdrawiam
 
Do góry