reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

mnie wszyscy znajomi (z bagazem doswiadczen) odwodza od kupna drogiego wozka glebokiego-kombi. argumentuja to ktotkim uzywaniem i niepraktycznoscia jezeli chodzi o wage, nawet jako spacerowki. wydaje mi sie mimo wszystko, ze jakies 600, 700 zloty trzeba wydac, zeby sie ten wozek nie rozpadl po miesiacu (dlatego mysle o Breakerze). mysle, ze lepiej jako dodatkek maxi cosi cabrio i maxi taxi jako praktyczne rozwiazanie. to chyba dosc praktyczne na rok, aby nie musiec za kazdym razem zabierac wozka. maxi cosi cabrio ma tez bardzo dobre notowania jezeli chodzi o bezpieczenstwo w samochodzie. podobnie Römer Britax Baby Safe Plus (Römer ma nawet troche lepsze), ale nie podoba mi sie tak jak maxi cosi cabrio. co o tym myslicie?
 
reklama
Aga sto, my mamy podobne zdanie.
Wreszcie się zdecydowaliśmy, mamy trójkołową spacerówkę (Hauck), w której w razie czego można założyć gondolę, ale póki co myślimy o śpiworku dla maleństwa. Nie mam zamiaru łazić po jakimś zimnie, a jeśli już, to wystawimy malucha w foteliku na balkonik (oczywiście też w śpiworku). Przecież będzie mu ciepło.
Rozmawiałam w kumpelą, któej synek ma skończone 4 miesiace i w ciuchach zimowych ledwie mieści się do wózka głębokiego. Ona już się zastanawia, co by zrobić, zeby pozbyć się gondoli w najlepiej całego ciężkiego wózka.
 
Kasia a jaki to kolor ten 87? I wiesz co zastanawia mnie to LX po nazwie. Bo z tego co kojarze to to byla stara wersja z gumowymi kolami (niepompowanymi) ktore sie rozwalaly, ale ktorych juz ii tak teraz nie ma. W tej chwili dostepne kolory u importera to 42, 60, 97 i innych nie ma i z tego co wiem nie bedzie.

Jezeli znalazlas na stronie internetowej z Zielonej Gory ta oferte to facet tych wozkow juz nie ma bo do niego dzwonilam bo szukalam najpierw granatowego wozka. I on mi powiedzial ze nie ma i pewnie miec nie bedzie juz bo juz je wycofuja.

A wiesz co dzwonie wlasnie do imporera to sie zaraz dowiem jakie to kolory maja? No i dzwonilam i maja tak jak pisalam. Powiedz co to za kolor w takim razie i skad go wytrzasnelas? Strasznie jestem ciekawa...:)
 
Hehe, Pamciaw, to mnie uratowałaś. Ja wypatrzyłam ten kolor na stronie Bobasmarket i miałam zamiar stamtąd go zamówić, a tu się okazuje, że rzeczywiście już jest niedostępny :( w związku z tym zdecydowaliśmy się na kolor nr 42- brąż z beżem i takimi błękitnymi lamówkami, jutro mąż pojeździ po sklepach, jak go znajdzie to kupi, a jak nie to zamówimy go jutro przez internet. WIELKIE DZIĘKI!!! Jeszcze przez to zostałabym bez wózka ;)
 
Kasia te lamowki to nie blekit a turkus! To tak na wszelki wypadek gdybys nie widziala tego wozka na zywo. Zreszta wiecej napisalam Ci w prywatnej wiadomosci.

pozdrowionka
 
hej, chwalę się mercedesem Bartosza, trochę późno bo zakup z końca października, ale lepiej późno niż wcale ;)

Chicco 6WD Duo Tech:

wersja z gondolką:
wzek0zg.jpg

spacerówka w wersji "zimowej" z pokrowcem na nóżki:
wzek19et.jpg

i spacerówka w wersji lekkiej bez pokrowca:
wzek20sg.jpg
 
reklama
Do góry